Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajjaj! Mi a helyes út?

Ajjaj! Mi a helyes út?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok.Nemrég megismerkedtem (kb 6hónapja)egy 29éves férfival,aki nős!Kezdek beleszeretni,és nem tudom mit csináljak!Lépjek vissza még most az elején?Vagy bonyolódjak bele?Hozzáteszem,már megtörtént köztünk AZ a dolog,többször is.Szóval benne vagyok nyakig:(
2011. ápr. 14. 15:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%

Szóval te nem szerelemből jöttél össze a nős hapsival, hanem csak úgy... mert miért ne...

Azt, hogy helyes-e, már sokkal korábban fel kellett volna tenned magadnak, most már úgyis mindegy. Sajnálom a feleségét.

2011. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%
És persze te vagy az első, akivel megcsalta az asszonyt, és ha szakítasz, nem is lép senki a helyedbe. No persze. :)
2011. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
Hát ne lepődj meg, ha előbb-utóbb veled is azt teszi majd, mit a feleségével.
2011. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

A szokásos történet, amiből minden napra jut egy.


Mire számítasz? Hogy elhagyja érted a feleségét? 99,99% hogy nem fogja. Ilyenkor jönnek a sablonos kifogások: most nem, mert hitel van/gyerek van/depressziós/meghalt a cicája, stb.

Csak egy szerető vagy a sok közül, nem érdemes rá pazarolni az idődet.

2011. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%
Csoda, ha a pasik lassan minden nőt lekurv@znak?
2011. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%
ez tök jó a csaj ......meg minden de ott van az a pasi is szerintem nem kellett fegyvert fogni a fejéhez ,hogy na.hát igaz ami igaz,hogy ha a feleségével megcsinálja veled is.de az is igaz,hogy valami nagyon nem működik és ezért ment hozzád.de meséld már el,hogy mondta,hogy ott hagyja a feleségét vagy csak szertök lesztek?mert szerintem egy ilyen viszonyhoz te még fiatal vagy.szerintem 100 másik pasi is akadna aki meg tudna téged becsülni és nem csak egy plusz lennél amit otthon nem kap meg.ezeken gondolkozz el és utána szerintem meg találod a helyes döntést.
2011. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem kell itt engem k...vázni.De a választ mindenkinek köszönöm.Még akkor is ha ki így,ki úgy fogalmazott.Úgy gondolom befejezem ezt az egészet mielőtt még túl késő.
2011. ápr. 14. 15:58
 18/28 anonim ***** válasza:
33%
ma derült ki, hogy felesége van? mert ha nem, akkor lehet, minden jót
2011. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
72%

Szerintem az is csípi egyesek szemét, hogy már többször lefeküdtél vele, de csak most kezdesz beleszeretni...

Fura a sorrend.

2011. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
gratulálok! majd ha esetleg neked lesz férjed és egy 20 éves csaj szétteszi neki a lábát biztosan értékelni fogod és az egekbe magasztalni. remélem még gyereke is van annak a fa*sznak! tényleg büszke lehetsz magadra...
2011. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!