Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyors válaszokat pls. Miért...

Gyors válaszokat pls. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Mostanában semmi nem jön össze,se a fiúkkal kapcsolatban.Sok barátommal össze vesztem,a családom is megbolondult,semmi nem jön össze. Se a suli,semmi. Már tiszta ideg vagyok,mit tegyek?

17L


2011. ápr. 12. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most mi ezt honnan tudjuk, hogy miért van ez. Lehet ilyen a hangulatod, hogy összeveszel mindenkivel
2011. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, először is nyugodj le! Pihenj egy kicsit, gondold át magadban a dolgokat, tisztázd az érzéseidet, aztán gondolkodj pozitívan és úgy állj mindenkihez, mindenhez!

Elmúlik ez a rossz időszak meglásd!

2011. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Erre tényleg honnan tudhatnánk mi a választ?
2011. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem, ha mindenki hülye lett, lehet, hogy Te mész rossz felé?!
2011. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehetséges,hogy fáradt vagy. Netán szerelmes és ez kuszál össze ennyire?

Szerintem a sulira koncentrálj jobban pl. házi feladat, dolgozatok...

A szüleiddel beszél és kérdezd meg,hogy mi a bajuk vagy ők mit látnak rajtad, szerintük miben változtál...

Szóval ne keseredj el!!!

Próbálj megnyugodni és mindent előre átgondoltam csinálni!!

2011. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkoztál már azon, hogy te csináltad magadnak ezt az egészet? Nyugodj le, gondold át a kapcsolataidat a szüleiddel, a suliban történtekkel, a barátaiddal ...

Biztos vagyok benne, hogy rájössz a válaszra.

Mi ebben nem tudunk segíteni.

2011. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De igen,nagyon szerelmes vagyok. :|

A srác nézeget nagyon,de állítólag nem tetszem neki,és nagy ívbe leszar,pedig a haverom.. Még azt se mondta hogy Boldog Szülinapot. :'(

2011. ápr. 12. 14:28
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj, ha valaki boldogtalan, rossz passzban van, akkor az meglátszik rajta.

Próbáld kiadni a dühödet (menj el futni, üss egy zsákot vagy csinálj 400 felülést), aztán nyugodj le. Tessék mosolyogni a tükör előtt, és elszámolni 10-ig mielőtt kinyitod a szád és rádörmögsz valakire.

A gödörből ki fogsz jutni, de tenni neked kell érte.


Üdv!


ui.: ha meg szerelmes vagy, ami viszonzatlan, akkor azt jól ki kell beszélgetni abarátnőkkel, nagyokat bőgni és csokit enni. Meg fagyit és sütit. Aztán megoldódik az is magától.

2011. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem csak annyi, hogy most kicsit érzékenyebb vagy a szokásosnál:)

próbálj meg örülni a kis dolgoknak is...ha pl. vmi nem jön össze, ne gondolkodj annyit rajta, hanem nézd jó oldalát, vagy tereld el a gondolataidat:)

a barátaiddal beszélj őszintén, hogy nem úgy gondoltad, amit mondtál, és nem szeretnél velük rosszban lenni, csak mostanában olyan érzékeny vagy...biztosan megértik, ha jó barátok:)

a fiúval, akinek nem tetszel, azzal ne is foglalkozz...ha nem jössz be neki, akkor ne is érdekeljen...majd lesz, aki igazán szeretni fog, ez tuti...:)

ne lássa rajtad, hogy odáig vagy érte...:)

fel a fejjel csajszi:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,aranyosak vagytok. :)

Hát igazából nem tudom hogy tetszem e neki? Mert sokat nézett,a szeme sarkából is,és ott volt ahol én..

Szóval.. De nagyon furcsa,majd tisztázom vele is,mert hogy nem adtam rá okot,az biztos. :O

2011. ápr. 12. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!