Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek

Mit tegyek? Nagyon félek

Figyelt kérdés
11 éves vagyok.Egy idegbeteg nevelőapám van.Amikor beszélek aszt hiszi hogy afektálok pedig nem!!!!És aszt is hiszi hogy amikor beszél hozzám akkor mosolygok rajta...Egyszer beszélt hozzám és megint csak aszt hitte hogy mosolygok és ezért megtámadott.Ez nem vicc.Ez komoly mit csináljak nagyon félek ;(
2011. ápr. 11. 21:02
 1/4 anonim válasza:
Szerintem beszélgess el erről anyukáddal.
2011. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy megtámadott?Ezt hogy érted?Ha megütött, akkor szólj az anyukádnak de sürgössen.És hol van az apukád,nagymamád?????Ők tudnak erről?
2011. ápr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szerencsére nem ütött meg.De azért mert szerintem ha meg ütött volna akkor anya azonnal elhagyná ezért megijedt.Még apukámnak meg nagymamámnak nem szóltam erről.Majd májusban anya kap fizetést és elköltözünk...
2011. ápr. 12. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha anyukád úgydönt,hogy mégsem?Akkor sem fogsz szólni senkinek?
2011. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!