Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek ilyen erős kötődés...

Miért érzek ilyen erős kötődést vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, sok mindent megosztunk egymással. Már 4 éve ismerem, de csak kb. 1 éve lett szorosabb a kapcsolatunk.(addig szinte utáltuk egymást.) Azóta egyre szorosabban "kötődöm hozzá". Nem igazán tudom, hogy mi ez az érzés, de abban biztos vagyok, hogy nagyon fontos számomra. Tudom, hogy megbízhatok benne, hogy sosem adná ki a titkaimat.

De most sajnos bizonyos okok miatt meg fog szakadni a kapcsolatunk, lécci ne kérdezzétek miért.

És ha erre gondolok mindig könnyek gyűlnek a szemembe.

Mitől van ez az erős kötődés felé?

Ti éreztetek már ilyen egy barátnőtökkel kapcsolatban?

14/L


2011. ápr. 11. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb barátnőm eltűnne, nem tudom, mi történne velem.. Megváltozna az életem, és sokkal szomorúbb lenne, az biztos. Mi több mint 10 éve vagyunk legjobb barátnők, és ez felnőttkori, fix barátság, nem múló szeszély..

Szerintem amit érzel, normális, és ritka hogy az ember tényleg jó barátra akadjon.. egy jó barátot nem igen lehet pótolni!

2011. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoros barátokkal természetes az ilyen erős érzelmi kötelék. Az igazán ritka dolog az, ha a kötődés hosszan és tartósan meg is marad, ezt meg is kell becsülni. Én is borzalmasan kötődök a legjobb barátnőmhöz, ikertestvéremnek tekintem, anyám után ő a legfontosabb személy a számomra. 14 éve ő a legszorosabb barátom, amennyi idős te vagy, ez idő alatt soha nem vesztünk össze, soha nem hagytuk cserben egymást, mindenben megvan az összhang.
2011. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a legeslegjobb barátnőmmel nem beszélek két éve!!Rohadtul fáj a mai napig,de túl lehet élni!Azt viszont tudom,hogy több ilyen barátnőm nem lessz soha az életben!!!
2011. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!