Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy térítsem észhez a barátnő...

Hogy térítsem észhez a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kiderült, hogy barátnőm férje 1 évig szeretőt tartott.

Barátnőm rögtön elköltözött, de pár napja visszament hozzá. A srác esküdözik, hogy soha nem fog előfordulni, virágot vesz, főz neki, közben pár napja velem kezdett ki, pedig én is férjnél vagyok. Mit tegyek? Ha elmondom, hogy a srác nálam is bepróbálkozott, engem is megutál.

3 éve vannak együtt, alig fél éve volt a lagzi, szóval a csaj akkor is megvolt már. :(


2011. ápr. 11. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Majd ha elváltak, akkor mondd meg neki, hogy annak idején nálad is bepróbálkozott a férje. Addig semmi esetre sem. Én is így jártam, és én voltam a rossz a barátnőm szemében, hogy miért engedtem magamhoz ilyen közel a férjét, és biztosan én kínáltam fel magam.
2011. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki szerintem. Miért utálna meg? Bár csak te ismered, és ha annyira bízik benne, akkor úgyis felesleges. Ennyiből nem tanul? 1 év a 3-ból? Sajnálatos...
2011. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amióta megtudtam, ha meglátom a srácot, hányingerem van tőle. :(
2011. ápr. 11. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem én elmondanám a barátnőmnek. A már benned sem bízhat, akkor kiben?
2011. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen,nekem is elmondta a barátnőm,és nagyon jól esett.Buliban voltunk,jött értünk a vőlegényem.Én már nagyon álmos voltam,engem hazavitt,és utána vitte a barátnőimet haza.A legutolsóval bepróbálkozott,lefordult az erdőben egy kis bekötő útra,és jött a szöveggel,hogy úgysem tudom meg soha,stb..Barátnőm nem azonnal,de kb.2 hónap múlva elmondta,addig ette az ideget,láttam hogy van valami baj,de nem tudtam hogy mi.Végül elmondta..A döbbenettől először nem tudtam szóhoz jutni,majd pár percig azt sem tudtam,igaz lehet e.De a barátnőmön láttam,hogy sajnos igaz.Hatalmas cirkusz volt,persze a vőlegényem tagadott mindent,de csőbe húztam,így később vallott.Más is kiderült sajnos,sok-sok minden.10 év után visszaadtam a gyűrűt.Rá 2 évre férjhez mentem,azóta is boldog vagyok,és nem bántam meg hogy attól a szélhámostól megszabadultam.A barátnőm azóta is a barátnőm!
2011. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon félek, mert pár éve egy másik barátnőmet így veszítettük el. Baráti társaságban mindenki tudott róla, hogy mit tett a srác, elmondtuk barátnőmnek, elhagyta a srácot, és később mi lettünk az oka, amiért azóta is boldogtalan.

Viszont ezen a barátnőmön látom, hogy boldogtalan, csak a szülők miatt van együtt. Ha egymás mellé ülnek, elhúzódik a férjétől, ha hozzáér a srác, összerezzen. De nem mer lépni, mert mit fognak szólni... :(

2011. ápr. 11. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi barát vagy,és tiszta szívből szereted a barátnődet,akkor elmondod.

De azt nem értem,hogy ha így érez a barátnőd a férje iránt,akkor minek ment vissza hozzá???Én azt hittem,hogy szereti,azért ment vissza hozzá,miután 1 évig csalta!

2011. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt mondja, nem szereti, amíg külön voltak, nem is hiányzott neki, de a szülei szerint égő ennyi idő után elválni.

Szerintem meg az esküvő volt hiba :(

2011. ápr. 11. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Ja,értem.Gondolom,volt nagy fölhajtás,lakodalom,stb..

A szülők tudják,hogy mi a helyzet náluk?

2011. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, és vettek egy lakást hitelre.


Hát a srác apja ugyanezt csinálta, a testvérei szintén. A lány anyósa meg azt mondogatja, hogy adjon még egy esélyt a fiának. Ami azért vicces, mert anno ő is kirakta a férjét...

2011. ápr. 11. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!