Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások előtt veszekedni....

Mások előtt veszekedni. Szerintetek is illetlenség?

Figyelt kérdés
Férjem rendszeresen kezd házastársi vitába szüleink, rokonok, barátok, idegenek előtt pl. tömegközlekedési eszközökön, utcán. (Más kérdés, normális-e fiatal házaspárnál a napi szintű veszekedés.) Ezek igazi nagy veszekedések, kiabálással fűszerezve. Szerintem ezeket magunk közt kéne lerendezni, mert egyrészt senkinek semmi köze a mi bajainkhoz, másrészt másoknak is kellemetlen a dolog.
2011. ápr. 11. 08:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én se szólok már neki vissza, de ez csak olaj a tűzre, nem veszi a lapot. A saját anyja előtt kifejezetten szeret velem ordibálni, van, hogy hetekkel korábbi dolgokat hoz fel, mert az anyós támogatja és biztatja őt. Erre csak azt szoktam mondni, hogy az ember nem szexel más előtt, akkor a veszekedést se mások előtt intézze el.
2011. ápr. 11. 10:09
 12/18 anonim ***** válasza:

Eléggé nagy illetlenség. Az ilyen dolgokkal simán lehet várni otthonig, és elve otthon kell megbeszélni.

Volt egy jó barátnőm régebben, ma már azért nem vagyunk jóban, mert a barátjával akárhova mentek, mindenhol veszekedtek. De a barátja nélkül sehova nem volt hajlandó menni. Egyszerűen már elviselhetetlen volt a társaságuk. Volt olyan, hogy átjöttek hozzám este, és ordítva veszekedtek, én meg hiába mondtam, hogy legalább halkabban csinálják, mert a gyerek felébred rá (általában nem szokott minden zajra felriadni, de ők már tényleg üvöltöztek), és nálunk senki nem veszekszik ordítva, akkor nehogy már az ő "jóvoltukból" kelljen ezt hallgatni, kb. két másodpercre levették a hangerőt, aztán folytatták tovább ordítva. Na hát az én türelmem is véges, egy idő után megmutattam merre van a kijárat, és többet nem hívtam őket. De ők ezt nyilvános helyen ugyan úgy megcsinálták, akár szórakozóhelyen, akár boltban, akár buszon, bárhol. Baromi kínos volt. Ráadásul állandóan elvárták, hogy én is állást foglaljak, felváltva kérdezgettek, hogy "Na, akkor mondd meg te, szerinted kinek van igaza?"

Aki nem tudja a problémáit hazáig megtartani, az ne járjon emberek közé.

2011. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Volt ilyen barátom, aki állandóan ordibált velem, nem érdekelte ki hallja, ki nem. Én ezt nem bírtam elviselni, ezért ott hagytam.

Utcán is kiabált velem, mindenki minket nézett, annyira égőnek találtam, hogy egy ilyen alakkal mutatkozzak, hogy inkább vége lett.

Te még nem ábrándultál ki belőle?

2011. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 napietus ***** válasza:

ez nagyon illetlen dolog, nagyfokú modortalanságra vall. az üvöltözésnek otthon sincs értelme, de mások előtt egyenesen égő. én nem mennék vele sehova, amíg meg nem tanul viselkedni legalább egy harmadikos szintjén.


29/N

2011. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Alapból keveset vitatkozunk, vagy ha igen, sose más előtt.

Viszont nekünk is volt egy nagyon kemény vitánk, amit a barátok előtt sikerült produkálni. Nem direkt volt, csak így alakult.

Akkor jöttünk rá, hogy ez egy intő jel arra, válságban a kapcsolatunk!

2011. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Illetlenseg,modortalansag?Tulajdonkeppen a masok elotti veszekedes, az en szememben,azt jelenti,hogy nem tisztelem elegge a partneremet.Nem erdekel,hogy O mit akar mondani ezert meg sem adom neki a lehetoseget a normalis epito vitara.Egy kapcsolatban ez azt mutatja,hogy valasagban van.
2011. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Primitív,had ne mondjam melyik kisebbség szokott jeleneteket rendezni utcán/tömegközlekedésen
2011. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

fú, az írásodra jutott eszembe, (mondtad, hogy az anyja előtt, még rá tesz egy lapáttal)


hogy van egy nagybátyám, aki ha a Nagypapánk közelében van, akkor úgy beszél a feleségével (mondjuk nélküle is szokott így, csak ritkábban), hogy jujj... És a Nagypapánk ezerszer mondta neki, hogy fiam, ne beszélj így vele, mert nem érdemli meg.. olyankor a nagybátyám hihetetlenül csendben tud lenni pár órára :)

2011. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!