Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások előtt veszekedni....

Mások előtt veszekedni. Szerintetek is illetlenség?

Figyelt kérdés
Férjem rendszeresen kezd házastársi vitába szüleink, rokonok, barátok, idegenek előtt pl. tömegközlekedési eszközökön, utcán. (Más kérdés, normális-e fiatal házaspárnál a napi szintű veszekedés.) Ezek igazi nagy veszekedések, kiabálással fűszerezve. Szerintem ezeket magunk közt kéne lerendezni, mert egyrészt senkinek semmi köze a mi bajainkhoz, másrészt másoknak is kellemetlen a dolog.
2011. ápr. 11. 08:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlenség, egyenesen primitívség. Szereti a drága, ha mindenki rá figyel. Nem hiszem, hogy meg tudod változtatni.
2011. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha senki előtt nem veszekszünk-vitatkozunk. Még a gyerek előtt sem. Az meg, hogy rokonok-barátok előtt?! Bármi vitánk van, addig mindketten nyeljük a békát, míg ketten nem vagyunk! A gyerek előtt azért nem, mert nem szeretnénk, ha ő húzná a rövidebbet. Rokonok előtt pedig azért nem, mert ne csámcsogjon senki a magán életünkön. Lehet, hogy a rokonság rágódik még rajta, mikor nálatok már rég szent a béke.
2011. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Négy fal közé tartozik ilyesmi.

Az exem sem volt képes ezt felfogni, mindig megalázott a nyílt utcán.. én meg égtem...


egyszer sült el visszafelé... de akkor nagyon kibuktam, és mindenki füle hallatára, elég magas hangerően üvöltöztem vele.... az indok ami kirobbantottam belőlem: mellőle a táskámból lopták el az irataimat, ráadásul ő látta is hogy ki volt, de nem ment utána.. csak akkor,mikor kilépett az ajtón.. egyértelműen képtelen volt leírni, hogy kire mutogat, teljesen be volt fosva.. utána kicsit kiakadtam...

2011. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Párom is néha próbálkozik ezzel, de ha valaki más is van ott akkor akármilyen nehéz is, egyszerűen nem szólok vissza. Aztán észreveszi magát. Rendkívül bunkó dolognak tartom a mások előtt vitatkozást.

26/N

2011. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy csak kettőnkre tartozik a dolog. Az más kérdés, hogy mire kettesben lehetünk, már kidurrogjuk magunkat, és már nincs is értelme összeveszni. Mondjuk igen nehéz kivárni a megfelelő alkalmat amikor belülről forrsz.
2011. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is nagyon illetlen dolognak tartom, de ha nincs meg a kellő értelme ahhoz, hogy felfogja, nem fogsz tudni mit tenni. Nekem is volt ilyen "párom", aki az ő barátai előtt, rendszeresen beszólogatott, provokált, veszekedett. Én csak hallgattam, mondtam, hogy majd otthon megbeszéljük...nem használt. Egyszer finomabb változatban elkezdtem az én baráti köröm előtt őt lejáratni...akkor ugyan megértette, milyen érzés, de egyrészt én nem vagyok ilyen, tehát én éreztem bunkónak magam, másrészt: később ugyanúgy folytatta ezt a jó szokását.
2011. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem illetlenség!!!Már csak azért is ,mert a veszekedés magánügy és nem tartozik másokra!
2011. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tegnap én is inkább meg se szólaltam amíg családi körben voltunk , pedig eléggé ki voltam bukva és szívesen elbeszélgettem volna ...

Node az ilyenek tényleg csak ránk tartozik és nem kell másnak ezen csámcsogni , hogy mikor min vitatkozunk .

2011. ápr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Illetlenség, más kérdés, hogy elég nehéz megállni:S

Ha "finoman" veszekednek, az még oké, de kiabálás, az már tényleg illetlenség. Előfordult már velem, hogy vitatkoztam párommal, de nem volt durva veszekedés, és ilyen szóváltásokat szoktam hallani másoktól is. Kiabálni nem is nagyon szoktunk még magunk között se. Párom hamarabb le tudja rendezni magában, mint én, de én is próbálom, van, hogy mire odajutnék, hogy most már leszidhatom, veszekedhetek, addigra lehiggadok. Sajnos olyan vagyok, hogy ki kell adnom magamból, addig nem nyugszom, amíg ki nem mondhatom.:S De általában nem mások előtt.

2011. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
nekem ha eldurran az agyam leszarom h kik vannak még ott és hallják
2011. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!