Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyámnak,...

Hogyan mondjam meg anyámnak, hogy gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 15:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Anyámékkal lakom, nagy házunk van én az emeleten ők lent. Részmunkaidőm van a párom meg most érettségizik. Több nagytestű kutyánk van,így gondoltam nem zavarná egy gyerek.
2011. ápr. 8. 16:51
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Több nagytestű kutyánk van,így gondoltam nem zavarná egy gyerek."


Hát azért egy gyerek más, mint egy (vagy több) kutya.

2011. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A másik az, hogy a párod még le sem érettségizett, neked sincs normális állásod, ami alapján megfelelő támogatást kaphatnál szülés után. És a szüleid nyakára, terhükre (anyagiakra gondolok) szülni egy gyereket, nem túl jó ötlet. Ezt nem bántásból írom, de jól gondold át, mielőtt bármibe is belevágsz.
2011. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az rendben van, hogy szeretnél, de úgy érzem még nem most kellene. Ha a párod most fog érettségizni, te még fiatalabb vagy korban. Fejlettségben is. Aki azt, hogy kutya van, vagy gyerek van egy kalap alá veszi érett nem lehet még gyerekre !

Majd ha lesz munkátok, és eltudjátok tartani azt a babát, és felelősséggel nevelni, majd akkor...

Ja bocsi nem ez volt a kérdés.

Arra pedig hát annyit, hogy mondd csak meg anyudnak rendesen, de hallgasd is meg a válaszát ! Értelmezd is azt ! Fogadd is el azt !

2011. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány éves vagy?
2011. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mégis mire fel akkarod azt a gyereket normális vagy mit kezdtek egy éretségivel ezzel kitörölheti mindenkinek van ettől nem lesz melója, anyud helyében megpofoználak ha ilyennel állnál elő az ő nagykukra szülni... idi'ta.
2011. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, gyereket szeretnék! persze nem most mert a párom még nem is a férjem, előbb leérettségizik, én meg keresek egy teljes munkaidős állást, hogy legyen gyedem, tervezgetjük ha lesz a páromnak munkája, sokat spórolunk és veszünk lakást és utána összehozzuk az unokádat!"
2011. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem (még ha igazad is van) miért kell idiótának nevezni a másikat. Ezzel magadat minősíted!
2011. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!