Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki vagy ne?

Elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziatzok! Elég hülye kérdéssel fordulok hozzátok,de nem tudom eldönteni. Szóval van egy bácsikám és nénikém akiket a szüleim nem szeretnek és ők sem a szüleimet.(hosszú lenne leírnom,hogy miért a lényeg,hogy sokszor pénzért jöttek hozzánk,és csak akkor voltunk jók nekik amikor pénz kellett. Remélem értitek)A gyerekeikkel csak a legkisebbel vagyok jóba. Ma gyalog indultam suliba egyik osztálytársammal,aki a bácsikámék szomszédja. A bácsikám autóval megállt,hogy felvegye az osztálytársamat,de bent űlt az unokatesóm akivel jóban vagyok és kérdezte,hogy ... te nem jössz? Mondta ,hogy szálljak be,és elmentem velük. Félek ha elmondom anyuéknak mérgesek lesznek,de attól is,hogy a végén mástól tudják meg... Nagyon nem akarom elmondani :S

Előre is köszi annak aki veszi a fáradságot és elolvassa,és ír :)

15L


2011. ápr. 8. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan nagy dolog mond el nyugodtan. A felnőtteknek kell hogy annyi eszük legyen hogy nem fújják fel a dolgot.
2011. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi olyat nem követtél el, ami bűn lenne, vagy amiről feltétlenül tájékoztatnod kellene a szüleidet. Egyszerűen nem olyan horderejű az ügy, hogy bármikor bármit számon kelljen kérni rajtad. Én nem mondanám el. Aztán, ha kiderül és valaki szóvá teszi, hogy miért nem szóltam, akkor ezt is elmondanám. (Mármint, hogy nem szoktam minden lélegzetvételemhez engedélyt kérni, sem utólag beszámolni róla. Egyszerűen így adódott és kész.)


Ez merőben más, mintha valami fontosat hallgatnál el, valamit ami a szüleidre is tartozik. (Mondjuk, ha egy ismeretlen ember autójába szálltál volna be 15 éves lány létedre, én bizony jobban aggódnék érted, mintha egy rokonéba, még ha nem is kimondottan kedvelem őt.) Remélem érted, mit akarok mondani? ;)


42/F

2011. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen értem,hogy mit mondasz és igazad van. Nem mondom el,aztán meg ha megtudják,hát tudják.Valóban nem követtem el rossz dolgot,csak kicsit furcsa lett volan anyuék elé állni,hogy elvitt suliba a ...,lehet,hogy rögtön azzal jönnének,hogy minek szálltam be meg mentem volna inkább gyalog meg ilyenek. Bízom benne,hogy így jobb lesz. :)
2011. ápr. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!