Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már az unokaöcsé...

Mit csináljak már az unokaöcsémmel hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

14 éves, és annyira buta, nem hallgat senkire, nem bir komoly dolgokat felfogni, a tanulást sem veszi komolyan..keresztanyuék nem nagyon törödnek vele, sokat dolgoznak nincs idejük rá, mellesleg nem élnek valami jól(sokat veszekednek, nem sok hijján válnak)..én szeretnék neki segiteni, kicsit megkomolyodjon, szeptembertől középsuliba megy, nem akarom hogy agyon szekálják..ki tudja felveszik-e egyáltalán valahová..

az osztálytársai sincsenek jó hatással rá..beleviszik mindenbe..ő meg hagyja..

butaságokat csinál, felelőtlen..hogy kellene rá hatni? ha nem lenne ilyen sokra vihetné, szeretem nagyon én aggódok érte...de nem hallgat senkire..valami megoldásnak lennie kell..nem egyszer leültem már vele beszélni, akkor megigérte hogy megváltozik...de aztán ujra csinálta ..

sokan emiatt kihasználják, meg lenézik hogy ilyen naív és szerencsétlen szegénykém:( szoktam vele tanulni is ,de nem sok értelme van..nem használ se a szép se a csúnya szó.mit tehetnék?köszönöm előre is 24/L


2011. ápr. 6. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Unokaöcsike épp kamaszodik, ilyenkor minden kölyök lüke. Meg fog komolyodni magától, ne aggódj miatta!
2011. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kamaszkor sajnos ilyen, de azért minél többet próbàljàl lelket önteni bele, hàtha egy idõ utàn ràjön, hogy még sem jó igy,ahogyan él.
2011. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem mindig eszembe jut, hogy mikor 14 éves voltam én nem voltam ilyen=/

jó más mert lány vagyok, de akkor is nagyon aggaszt:( féltem nagyon ...

2011. ápr. 6. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!