Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok - : hány év...

Mit gondoltok - : hány év együttélés kell ahhoz, hogy az ember összeházasodjon, esetleg gyermeke (ke) t is válaljon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nincs rá tuti recept.

Én pl. 5 évig jártam és éltem együtt a párommal, majd két évig voltunk házasok és elváltunk.

Utána összejöttünk a mostani férjemmel, 1 hónap múlva összeköltöztünk, rá egy évre jött az első gyerek és az esküvő, majd még egy évre rá a következő gyerek. És íííííígy 6 év után is imádjuk egymást és együtt akarunk maradni. Szóval inkább társ-függő, mintsem idő-függő.


Igen, jó ha van pénz, sajnos én úgy látom, ha kopog a nyomor az ajtón a szerelem kiugrik az ablakon...

2011. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ebben nem hiszek. Nyilván 1 év kell(csak hogy mondjak valamit) és együttéléssel mert annyi idő alatt kiderül ha valami nem stimmel a partnerrel(kivéve ha nagyon jó színész). Én a megérzéseimre hallgattam és bejött. Sokkal jobb,mint ésszel felmérni a helyzetet. Úgy értem csöves ne legyen,de ha életed párját keresed,akkor a szívedre hallgass és ne mérlegelj,meg halogass,meg tudom is én:) Szóval erre nincs ált.szabály. Mai világunkban inkább lenne aktuális a "Hány év kell ahhoz,hogy az ember elváljon?" kérdés:D
2011. ápr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!