Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élnéd túl? Én már nem...

Hogyan élnéd túl? Én már nem tudom, meddig bírom.

Figyelt kérdés

Az ember, akibe szerelmes vagyok, elhagyott, és új barátnője van.(aki mellesleg 250 km-re lakik tőle..) Nem vagyok már képes semmire, csak sírok állandóan, és azon gondolkozom, megmondjam-e neki, hogy még szeretem. Nem vagyok benne biztos, hogy változtatna bármin is. A barátnőmet megkértem, kérdezze meg, hogy van-e barátnője, de azt mondta, nincs, és hogy nem kell aggódnom.(???) A sógornőm közben szült, és nekem lövésem sincs, hogy legyek jó nagynénje az unokahúgomnak. Anyám, és nagyanyám mindketten tartósan betegek, otthon álló nap mosok, főzök, takarítok. Ti mit tennétek? Megmondanátok a volt szerelmeteknek, hogy még szeretitek? (ha láttok rá egy csepp esélyt, hogy érdekli) Hogyan lennétek jó nagynénik/nagybácsik? Segítsetek kérlek. Nem maradt nekem semmi, csak a fájdalom, meg a könnyek?


L.


2011. ápr. 6. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

mondok neked 2 tanácsot ami nagyon egyszerü és az élet bármely terén hasznáhatod.

1. Add önmagad

2. Tökmindegy, hogy rosszul cselekedsz és olyat tettél amit nemkelett volna ( ebben az esetben az, hogy megmond a volt barátodnak, hogy szereted még mindig) mert inkább kövesd el azt a baklövést minthogy egész életedben bánd, hogy nem tetted meg. Persze azért ne gyilkolj :D

2011. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak annyit mondok, hogy majd túl éled. nekem is volt ilyenem, aztán elfelejtettem, hála az időnek. egy fasziért se érdemes letargiába esni, bizonyára a sors nem neked szánta
2011. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én nem bírnám ki...biztos elmondanám neki.
2011. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy. Ha 30 alatti, akkor találhatsz mást, ha már 32-36 éves, akkor jobb lenne beszélni a volt barátoddal.

Attól is függ szerintem, hogy mi a foglalkozásod. Ha olyan helyen dolgozol, hogy képtelenség ismerkedni, akkor beszélj a volt barátoddal, ha nagyvárosban élsz és nyüzsögnek körülötted, akkor még akadhat jobb is.

2011. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Öt hónap telt el, de ugyanott tartunk. Szekáljuk egymást, de nem mondunk semmit. Szeretem nagyon, és vannak jelei, hogy még Ő is érez valamit. A névnapján felköszöntöttem, erre felhívott, és úgy köszönte meg. Később megkérdeztem tőle valamit szintén telefonon, és felháborodott. (nőügyről volt szó.) Nem tudom, mit tegyek. A szívem azt mondja, írjak neki most, hogy majd szombaton felhívom, de az eszem meg ellenkezik, hogy ne, mert még jobban összetörnék. Rettegek, hogy örökre elveszítem, és borzalmasan fáj. Nem tudok aludni sem hetek óta..Csak Ő jár a fejemben. Mióta szakítottunk, sokat változtam, főleg belül, és nem tudom neki megmutatni magam. Talán..ha újra megismerne, belémszerethetne. Újra..
2011. ápr. 6. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:

:(


Ez a szekér elfutott. Az idegroncs nőket amúgy se szeretik a fiúk, mert többet kell törödni velük mint az átlaggal.


Most elsőként olyan dolgra fókuszálj, ami leköt és koncenrtációra bír. Pl. nézz utána mi kell egy babámak, mi az a babamasszázs, tanuld meg... ilyenek. Vagy keres új hobbit. Mivel most szerintem depreszióvval is küzdesz ezért elsőnek le kell foglalnod magad. Ha csak azon filózóol, hogy mit kéne tenni és nem tudsz dönteni, akkor inkább válasz egy semleges utat. Ha azzal lekötötted magad és megnyúgszol, akkor már tisztán átlátod a helyzeted és tudod, mit kell tenni.


Nekem bevállt. 21/L

2011. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza. Csak megalázod magad, ráadásul nem tizenévesnek tűnsz, így ilyenekbe nem kellene belemenned. Olyan szaga van egy picit a dolognak, mintha minden boldogságodat egy párkapcsolat jelentené.
2011. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!