Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki lenne? Gyors...

Nagyon ciki lenne? Gyors válaszokat!

Figyelt kérdés

Ma délutánra meg kell varrnom egy ruhát,mert nagyon hosszú,vagyis fel kell varrnom,de nem megy,senki nem segít. És nem akarom elrontani.Ciki lenne ha átvinném a szomszédnak akikkel jóba vagyunk?

15L


2011. ápr. 5. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Vidd, de rendszert ne csinálj belőle.
2011. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is vidd, és kérd hogy mutassa meg, hogyan kell, segítsen, ha van ideje.

Az szokott ciki lenni, ha valakinek egyszer segítenek, és utána már rendszeresen elvárja, hogy megcsinálják helyette.. (Nekünk van ilyen szomszédunk..)

2011. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is vidd át nyugodtan, én például szívesen segítenék, ha átjönne valaki a szomszédból (főleg, ha még jóban is vagyunk) és persze ha tudnék :).

Amúgy régebben, ha valamit gyorsan fel kellett hajtanom, én úgy oldottam meg (de ez tényleg egy "turbó" módszer), hogy visszahajtottam belül a kívánt hosszra, és néhány helyen a szélénél odaöltögettem (tehát nem végigvarrtam, hanem csak bizonyos pontokon, de persze úgy, hogy viszonylag szimmetrikus legyen).

Nem tudom , mennyire érthető, de persze ez nem végleges, ami egyébként lehet jó is, mert utána csak azt a pár ponton való öltést kell szétbontani és a ruhád olyan lesz, mint előtte :).

De remélem a szomszédod tud segíteni :).

L/24

2011. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem, már miért lenne az? Menj csak nyugodtan!
2011. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már megoldottam,én csináltam meg. :) Nem lett tökéletes,de jó. :)
2011. ápr. 5. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!