Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elmúltam 18,...

Mit tegyek, ha elmúltam 18, és anyámék nem akarják, hogy tetkóm legyen?

Figyelt kérdés
Idézetet szeretnék a csuklómra.
2011. ápr. 4. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
csináltasd meg!csak nehogy jó néhány év elteltével megbánd!itt ezt kell mérlegelni!!valószinű a szüleid is így gondolják!!!!
2011. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem szólhatnak bele, akkor lehet tetkód amikor akarod. Majd hozzászoknak.
2011. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Igénytelenség a "tetkó"


Azt hiszed a te döntésed, pedig csak megvezettek téged


De te tudod

2011. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Elvileg nem szólhatnak bele,hogy csináltathatsz-e vagy sem de mivel 18 vagy gondolom tanulsz azt márpedig a szűlők állják,így a tetkóra hogy lesz pénzed mert ugye az nem 2forintba kerül és késsőbb megbánhatod majd,szóval gondold meg jól.
2011. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan mi itt a kérdés?


Ha megvan rá a pénzed, számoltál a következményekkel (esetlegesen a szüleiddel megromló kapcsolat stb.), akkor nem tilthatják meg, hiszen nagykorú vagy. Ezért nem értem, hogy mit kérdezel? A véleményemet a tetkókról (vannak szépek és csúnyák), a tetovált lányokról (itt is igaz), vagy a 18 évesekről, akik még nem egészen felnőttek? (Ezzel sincs semmi gond, nem csak a kortól függ.)

2011. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gishart ***** válasza:
Nekem ugyanígy van. mivel nincs pénzem, nem csináltatom meg, de ha majd lesz, akkor megcsináltatom. Az én dolgom, csak tényleg végig kell gondolni, h megéri e. Nem árt minden szempontból végigondolni:D
2011. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

velük laksz nem? ők fizetik mindenedet , ugye? akkor gyakorlatilag ezt is ők fizetnék, még ha a te pénzed is.


egyszerű . csak nem akarják h tök felesleges, h*lyeségre költsd el a pénzedet.

2011. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg nyugodtan. Utána mit kezdenek veled?? Kitagadnak otthonról vagy mi?? Nem lesz ebből semmi... Leszedni úgysem tudják.
2011. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

18 évesen nehogy már a szüleid parancsolgassanak!

Ha van pénzed és tényleg szeretnéd, akkor hajrá.

Ha már megvan, úgysem tudnak mit tenni..

2011. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak egy apró tanácsot fogadj meg tőlem! Nekem sok tetkóm van és még szeretnék is, de mind könnyen takarható helyen van és így se kicsik. Lehetőleg jól fontold meg a csuklós dolgot, mert sok munkaadó nem tolerálja a tetoválást, nehogy ezért kinézzenek majd!

Nem kioktatás, de gondolj a jövődre!

2011. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!