Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek túl ezen? = (...

Hogy legyek túl ezen? = ( nagyon nehéz

Figyelt kérdés

Van néhány barátom, aki nem egy baráti társaságból van, ők megmaradtak, de ezenfelül az alap baráti társaságból kitúrtak. Mindenféle koholt vádakkal, amik pont fordítva igazak.

Pont a barátoknak kellene kitartaniuk mellettem, amikor lent vagyok, és emiatt kiborulok (igen, ez volt a bajuk, hogy ünneprontó voltam, mert a bulikon nem vt jó kedvem), ehelyett nem hogy nem segítettek, de meg se várták, hogy túllegyek. És ennek ellenére ez az a vád, amit beismerek, hogy jogos. Igen, nem vtam vmi jófej.

Ennek ellenére mindig mindenkivel a legjóindulatúbb próbáltam lenni. Valódi neveket nem akarok írni, de volt egy buli (mostmár egyikre se hívnak, amit még az ünneprontásom miatt talán meg is értenék, de hogy ellenem fordultak, meg pletykálnak és rosszat akarnak, azt nem), amelyiken Margó azon nyavalygott, hogy nincsenek barátai, és én vigasztaltam, hogy: de igen. Ott van például Ivett. Meg bennem is bízhatsz. Aztán jóban lettünk. Összehoztam egy fiúval, aki az exem egyik barátja. Aztán ő is ellenem fordul, meg Ivett is (akik egymással nagy spanokká váltak), és a legrosszabb, hogy az exemet is rossz szemmel nézik, amiért jóban maradtunk. áhh... nem akarok már tőlük semmit, visszakerülni a társaságba se. csak fáj:(:(:(

Valaki, aki hasonló helyzetben volt, és a "barátai".. elhagyták?

És tudom, hogy másnak a legkisebb gondja is nagyobb lehet ennél, de engem nagyon rosszul érint ez a baráti dolog:(


2011. ápr. 3. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

probáld meg velük megbeszélni((:

engem is kitúrtak az oszt.társak,barátaim se voltak csak 1. de leültem megbeszélni a dolgokat(: és ha nem válik be én is 1-2 pletykát elterjesztenék ;) pl : monika terhes, kati lesz*pta ezt meg ezt... (: vágj vissza ha nem sikerül beszélni velük :'D ne hagyd magad. nem tudom fiu vagy-e vagy lány. de nem hagynám magam :'D 14L

2011. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon sok ilyen idióta "barátnőm" volt, évekig amit tudtam megtettem értük, anyagilag ehuztak, pasimat is, majd miután megunták és én nem dobtam ki, én lettem a fő ellenség, amikor elhagyott 2 hétig szerettek csak aztán kibékültünk... attól fogva szóba sem álltak velem, a barátságunk után soha nem gondoltam volna ezt róluk, imádtuk egymást, ez már több mint egy éve volt, azóta is hazudoznak rólam, csörgetnek telefonon, és ami legszomorúbb nem gyerekekről van szó, huszonéves felnőtt emberek... persze egyiknek sincs normális kapcsolata, ócska ribanc mind akik nem bírják ki egy hétnél tovább 1 pasival... sajnos messze lakok a régi otthonomtól, otthon van 1 nagyon nagyon régi barátnőm, egyedül benne bízom, megmondja ha nincs igazam, észhez térít ha kell, de sajnos nagyon messze van :( semmire nem sértődünk be, ő az egyetlen barátnőm itt leginkább egyedül vagyok, barátommal ezek után még jobban megvagyunk még régen... az ilyenek nem barátnők, de nem is akarok soha többet senkivel, túl sok ilyen embert ismertem meg... szeretnék egy kutyát, és az biztos hogy tartom a távolságot az emberektől, nem fogok senkivel mélyebben pajtizni... inkább vagyok egyedül mint hogy csak kihasználjanak.talán majd idővel kicsit megnyílok de elegem van, csak 2 ember van az életemben akiknek hiszek és megbízok... ami a lényeg: a ribanc azzal soha ne barátkozz, arról mindig kiderül h gázos. persze, vannak nagyobb gondok is, de engem is iszonyatosan padlóhoz vágott, nagyon jó volt a kapcsolatunk (legalábbis azt hittem) és elég szar, de az ember leginkább mindig csak magában bízhat, és örül ha talál kivételt... nekem 2 is jutott :))
2011. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hááát... mi is már nagykorúak vagyunk, papíron FELNŐTTEK. tiszta szégyen ez az ovis viselkedés, pletyka ide-oda, fúrás, áskálódás, már csak annyi érdekel, hogy az exemet ne marják el mellőlem se az én "barátaim", se az ő barátai:S
2011. ápr. 3. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
az ilyenekkel ne foglalkozz. elég gyerekesek. amióta ez van (2. vagyok) sokkal jobban érzem magam, mert mellette is midnig szidtak valakit, furkálódtak, még egymást is (netudom miért hittem azt h majd velem pont nem) elég nyomasztó volt. most tiszta boldog vagyok, sétálok, örülök ha süt a nap és kint lehetek a városban, nézelődök, és mégjobban megbecsülöm azt aki tényleg a barátom :) hanyagold őket, ha meg jóban vagy az exeddel, inkább vele barátkozz, meg új emberekkel. én ezt csinálom, teljesen új oldalát ismerem meg az embereknek, bár túl nagy barátságokat nem szeretnék velük, de itt a tavasz olyan szép minden :) amúgy sztem ez hülyeség h valaki jóban van az exével, én minddel jóban vagyok, emiatt is kaptam állandóan :S amúgy szerintem az ilyenek soha nem nőnek fel, nem érdemes rájuk pazarolni az idődet (és az idegeidet :D) :)
2011. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mii, most akkor hülyeség jóban lenni az exszel, vagy hülyeség, hogy beleszólnak, meg b.sztatják/-nak?
2011. ápr. 5. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
ha joban vagy az exeddel, az nem hülyeség, ha normális. az a hülyeség amikor valaki beleszol, hacsak nincs rá tényleges oka
2011. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!