Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen hisztis...

Csak én vagyok ilyen hisztis hogy féltem anyámat? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Anyu ma találkozik egy férfival,akivel eddig csak 2x találkozott kb fél órára. Van egy közös ismerősük de ennyi. Motorral ment anyuért. Eleve féltem anyut,de úgy h nem is ismeri az illetőt,úgy még jobban. Mondtam is ezt anyunak,majd ő azt mondta hogy ő felnőtt ember,tud magára vigyázni,ne féltsem őt. Csak őt szeretem a családból,csak benne tudok megbízni,mégis félek. Mondtam hogy hívjon fel ha odaért,meg ha jön haza.


Más is féltené a helyemben? Vagy csak én vagyok ilyen hisztis?


16L


2011. ápr. 2. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem aranyos vagy és nem hisztis. Példát vehetnének sokan a felelősségtudatodról és a szeretetre való képességedről :) Ez nem hiszti :)
2011. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Aranyos vagy.

Szerintem más is aggódik a szüleiért, főleg ahogy már felnő.


:)))

Most raktározd el ezt az emléket, és vedd elő olyankor, mikor te mész randizni valakivel, és te úgy gondolod, hogy tudsz magadra vigyázni, anyád meg aggódik. Ilyen is sokszor lesz. Akkor gondolj arra, hogy ő úgy érzi majd magát akkor, mint te most.

2011. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki, aki nem panaszkodik az anyjára, hanem félti! Ez olyan jóóóóó (és nem hiszti:))!


Igazad van, hogy félted, csak ne vidd túlzásba. Felnőttként tud ő magára vigyázni.

2011. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó:) Mert tényleg már én éreztem magam kellemetlenül mikor mondtam neki hogy de vigyázz magadra stb.


Az biztos hogy néha ő is aggódik értem,pl. mikor kicsit később érek haza,sötétben,egyedül. Meg volt hogy házibuliba mentem,akkor is kb óránként hívott hogy mi van velem,hol vagyok:)


Köszönöm a válaszokat!!

2011. ápr. 3. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!