Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogdos engem. Mit tehetnék?...

Fogdos engem. Mit tehetnék? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Én egy egyszerű 15 éves lány vagyok. Még mielőtt belekezdenék a történetbe, elmondom, hogy nem FAKE, mert ha sok szabadidőm lenne, mással is eltudnám tölteni. Kiskoromban a szüleim elváltak, azóta anyámnak lett egy új barátja, aki 6 éves korom óta, amikor anyám nem vot otthon, fogdosott. Én persze nem tudtam, hogy mit csinál, mert ő csak azt mondta, hogy játszunk egy kicsit, és anyunak nem kell róla tudnia. Még örültem is, hogy van egy közös titkunk. Teltek az évek, és ha anya elment itthonról, szinte kötelességemnek éreztem, hogy odamenjek anyám pasijához, és levegyem a fölsőm. Akkor 11 évesen kezdtem tiltakozni, akkor kezdtem érteni ezt az egészet. Azóta anyámnak többször is mondam, de ő csak azt mondta, hogy biztos szét akarom őket választani. Már egyenesen félek, amikor anya azt mondja, hogy leszalad a boltba. Akkor az anyám pasija feljön, és ha nem engedelmeskedem, akkor megver. És ez így van már régóta. Mit tegyek?
2011. ápr. 2. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen szólj valakinek akiben megbízol. Ne félj ! Lehet eleinte minden rosszabbra fordul, de a végén te jössz majd ki győztesen !

Megpróbálhatod fölvenni a helyzetet akár magnóra is, időben odahelyezet ahol a dolog talán lesz bekapcsolod előtte.

Nem akarom anyudat szidni, pedig megérdemelné. Sosem értettem az ilyen anyákat.

2011. ápr. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha már a bogár ott van anyukád fülében,legalább próbálna meg jobban oda figyelni a hapsijára.
2011. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, én sem értem, hogy miért nem akar Anya igazat adni nekem, de szerintem fél, hogy akkor megint egyedül maradna.
2011. ápr. 3. 13:04
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok már mást írni, csak annyit, hogy ne félj ezt elmondani valakinek, akiben megbízol. Rengeteg ilyen anyáról hallani,undorító. Te viszont egy nagyon erős lány vagy :)
2011. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia. Szóltál valakinek?
2011. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!