Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogdos engem. Mit tehetnék?...

Fogdos engem. Mit tehetnék? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Én egy egyszerű 15 éves lány vagyok. Még mielőtt belekezdenék a történetbe, elmondom, hogy nem FAKE, mert ha sok szabadidőm lenne, mással is eltudnám tölteni. Kiskoromban a szüleim elváltak, azóta anyámnak lett egy új barátja, aki 6 éves korom óta, amikor anyám nem vot otthon, fogdosott. Én persze nem tudtam, hogy mit csinál, mert ő csak azt mondta, hogy játszunk egy kicsit, és anyunak nem kell róla tudnia. Még örültem is, hogy van egy közös titkunk. Teltek az évek, és ha anya elment itthonról, szinte kötelességemnek éreztem, hogy odamenjek anyám pasijához, és levegyem a fölsőm. Akkor 11 évesen kezdtem tiltakozni, akkor kezdtem érteni ezt az egészet. Azóta anyámnak többször is mondam, de ő csak azt mondta, hogy biztos szét akarom őket választani. Már egyenesen félek, amikor anya azt mondja, hogy leszalad a boltba. Akkor az anyám pasija feljön, és ha nem engedelmeskedem, akkor megver. És ez így van már régóta. Mit tegyek?
2011. ápr. 2. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szólj azonnal az osztályfőnöködnek, aki majd intézkedik az ügyben! Ne barátnőnek, ne másnak, az osztályfőnöködnek! Hétfőn, amint találkoztok, ez legyen az első
2011. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van kamerás telefonod? Vedd fel vele a történéseket és mutasd meg anyádnak, vagy vegyél egy videokamerát és dugd el a szobádban ugyanaz.
2011. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Vannak családsegítők,vagy az iskolákban ifjúságvédelmisek, én ilyen problémával hozzájuk fordulnék. Vagy beszélj anyukád párjával..bár nem biztos,hogy eredményt érsz el vele...
2011. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
menj be a rendőrségre
2011. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a pasi bűncselekményt követ el,és anyukád is,mert nem akarja meglátni az igazságot
2011. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az ofőnek, családsegítőnek. Ha megver (és van nyoma!) akkor irány a rendőrség, és vetess róla látleletet.
2011. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kamera, diktafon, menj el otthonról az anyukáddal egyidőben.
2011. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, holnap szólok az osztályfőnöknek.
2011. ápr. 2. 19:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyád meg elmehet a p icsába, amiért hagyja, és még hazugnak is nevez!
2011. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez egy tipikus eset, mikor az anya inkább elnézi azt hogy bántják a gyerekét minthogy tegyen valamit. mert szerintem a lelke mélyén sejti. mindenféleképpen szólj az ofődnek.
2011. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!