Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A barátommal nem tudom hogy mi is van már köztünk..Nem régóta vagyunk együtt,de ő más lányokkal beszélget..és engem ez zavar.Azt mondja csak haverok,de nem tudom... Meg nem tudja kimutatni hogy szeret..pedig állítólag mindent megtenne értem..hát nem tudom. Amikor nekem van vele bajom soha nem tudja komolyan venni. De ha neki velem,akkor nekem muszáj..meg azon gondolkozzak hogy szakít-e..de azt mondja ő nem szakít senkivel..hát nem tudom.. Szerintetek mit kéne tennem?
2011. márc. 30. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Amennyiben úgy érzed van értelme a kapcsolatotoknak, beszélgess vele. Tudod, néma gyereknek...

Ha úgy érzed, nincs értelme, dobd ki.

2011. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az a baj,ha felhozom a témát..rögtön tereli a szót..:/
2011. márc. 30. 17:40
 3/6 tetris ***** válasza:
100%

Tudat alatt érzed, hogy valami nincs igazán rendben közöttetek. Szerintem ez az ember nem vesz téged komolyan. Ha ott vagy neki úgy is jó, ha nem úgy is jó.

Egyszóval olyan, mintha nem te lennél élete nagy szerelme. Persze ettőf függetlenül még kötődik hozzád, de te is érzed, hogy nem az az igazi, nagy lángoló szerelem.

2011. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ha téged ennyire zavar, ha a pasid más lányokkal beszélget, akkor hozzád egy süket-néma és vak illene.
2011. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ugy mondom,hogy nem ugy beszélget velük mintha csak egy lány lenne...
2011. márc. 30. 18:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg múlt héten is szarul voltam..és akkor mondom neki hogy rosszul vagyok..irja hogy ok. hát mondom jólvan...akkor utána nem sokkal irta hogy ő is szarul van..mondom mi a baj?:/ és akkor irja..de azt megkérdezni nem tudta vagy vmi hogy velem mivan vagy mi a bajom.:S -.-
2011. márc. 30. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!