Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem mindent túlél?

A szerelem mindent túlél?

Figyelt kérdés

Borzasztó a helyzetem. Halálosan szerelmesek vagyunk egymásba egy férjes asszonnyal. A férjét már nem szereti, csak a gyerek miatt vannak együtt. Viszonylag korai a kapcsolatunk (fél év), már többször felvetődött a közös élet kérdése, de a bizonytalan jövő miatt (anyagi helyzet) ezt még elvetettük. Én kitartok végsőkig, mert szeretem, és vagyok olyan tökkelütött, hogy csak a komoly kapcsolatban hiszek. Viszont félek, hogy ebben a faramuci helyzetben elveszítjük egymást. Kívülállóként azt tanácsolnám magamnak, hogy hagyjam a francba az egészet, de engem a szívem irányít, képtelen vagyok lemondani az életem szerelméről. Mit tegyek? ;(


30F


2011. márc. 29. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem érdemes többet belemagyarázni ebbe, mint ami. A szeretője vagy, élvezd ki, de ne akard megváltoztatni a kapcsolat jellegét, ne akarj összebútorozni vele, ne akarj többet tőle. Ne feledd, egy férfival már megtette, hogy megcsalta, tehát veled is megtenné, ha úgy hozza az érdeke. Érezd jól magad, és ha komolyra fordulna a dolog, lépj le.
2011. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

természetes, hogy egy jó anya nem cibálja el a gyerekét az apjától, a gyereknek apa kell, anya kell,

különben lelki nyomorékká válik

de ettől még lehettek halálosan szerelmesek - ez is lehet


ezt ismered, kedves füligszerelmes Kérdező?


"Meg akarlak tartani téged,

Ezért választom őrödül

A megszépítő messzeséget."


[link]

2011. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mondjak neked valamit? EZ fájni fog, úgyhogy előre is bocsánat érte.

De a nagy büdös igazság az, hogy ennek a nőnek te valószínűleg azért kellesz, hogy legyen kivel kellemesen eltölteni az időt, még a férje nincs otthon. Megunta az embert, de válni meg nem akar, mert túl jó ahhoz az anyagi helyzete. Így pedig, ha úgy vesszük megvan mindene, stabil otthon, férj, aki pénzeli, gyerek, aki szereti és egy szerető, aki meg megad neki mindent az ágyban..

Szerintem jobban járnál, ha hagynád az egészet a francba, bár tudom ez iszonyat nehéz, de (mivel én is nő vagyok, tudom nagyon jó, hogy) a nők sokmindenre képesek saját kényelmük érdekében.

Olyan, nincs, hogy az anyagi helyzet miatt nem válik. Ha van valaki, akit nem szeretsz, akkor otthagyod. Pláne, ha van még mellette egy másik, akit meg (állítólag) halálosan szeretsz. Ez ennyire egyszerű, kész, pont. Nem kell túlragozni és nem kell indokokat keresni. Nem kell az anyagiakra fogni, mert ha én halálosan szerelmes vagyok valakibe, akkor igenis elválok és igenis összeköltözünk és ha kell, akkor elvállalok eleinte két műszakot is akár azért, hogy együtt tudjak lakni azzal, akit tényleg, őszintén, tiszta szívből szeretek.

Ha vele maradsz, időt pocsékolsz. Nem fogja otthagyni a férjét, csak hiteget. Várhatsz rá éveket, de le merem fogadni, hogy 5 év múlva is ugyanúgy csak a szerető státusz fogod betölteni, ami valljuk be ugye, nem túl kellemes.

2011. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, némelyiken igencsak elgondolkodtam. Egy dolog biztos: kivárok, mert mint már írtam, fiatal a kapcsolat. Én biztos vagyok az érzéseimben, tudom, hogy képes lennék Vele leélni az életem. Kérdés, hogy a szerelmem, mondjuk 1 év után is így gondolná? Majd az idő eldönti.

(A férjével való kapcsolata, pedig már előttem is ugyanilyen volt. Mellesleg tud rólam.)


Na jóéjt mindenkinek, éljenek a macskák!

2011. márc. 29. 17:22
 15/15 anonim ***** válasza:

17:15

"De a nagy büdös igazság az, hogy ennek a nőnek te valószínűleg"

Idáig olvastam. "az az igazság, hogy valószínűleg"

Hát igen. Nem semmi megállapítás ez néhány számodra vadidegen emberről.

2011. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!