Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem mindent túlél?

A szerelem mindent túlél?

Figyelt kérdés

Borzasztó a helyzetem. Halálosan szerelmesek vagyunk egymásba egy férjes asszonnyal. A férjét már nem szereti, csak a gyerek miatt vannak együtt. Viszonylag korai a kapcsolatunk (fél év), már többször felvetődött a közös élet kérdése, de a bizonytalan jövő miatt (anyagi helyzet) ezt még elvetettük. Én kitartok végsőkig, mert szeretem, és vagyok olyan tökkelütött, hogy csak a komoly kapcsolatban hiszek. Viszont félek, hogy ebben a faramuci helyzetben elveszítjük egymást. Kívülállóként azt tanácsolnám magamnak, hogy hagyjam a francba az egészet, de engem a szívem irányít, képtelen vagyok lemondani az életem szerelméről. Mit tegyek? ;(


30F


2011. márc. 29. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Legrosszabb ha valaki azért nem vál el, mert a gyerek. Az rossz a szülőknek is, meg a gyereknek is. Egyébként a válasz a kérdésedre: Nem, mindent nem győz le a szerelem.
2011. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hú ez gáz.Ennek pedig elöbb utóbb válás lesz a vége,és ha most nem léptek,akkor azért mert elhidegült a feleség.Ezt a házasságot akkor már rendbe hozni nincs értelme.Ha ennyire biztosak vagytok egymásban,szerintem evvel kezdjetek valamit.Végül is a világ nem dől össze.
2011. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

jaj, ez ugyanaz a kérdéskör, amikor egy hapsi ámítja a szeretőjét, hogy a gyerek miatt nem válik, de már nem fekszik össze a nejével. Aztán meg a szerető meg néz, hogy miként jöhet az újabb közös baba 9 hónap múlva!


Persze, én is ezt mondanám a szeretőmnek, ha amúgy minden rendben lenne otthon, és nem kívánnék válni. A gyerekre mindent rá lehet fogni.


Hagyd a fenébe. Szerintem minden, amit a férjéről mondott túlzás volt, talán nem is igaz (mint egy szeretőt tartó ffi esetében), csak igy akart téged becsalni a málnásba.

2011. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem él túl mindent és azt mondom, néha ez jobb is.
2011. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz, szerintem se él túl mindent, viszont én azt mondom, hogy ha biztos vagy abban, hogy a nőnek őszinték az érzései, akkor ne hagyd annyiban. Gondolom ezerszer átbeszéltétek, hogy mi lenne, ha ott hagyná a férjét, mi lenne a gyerekkel stb., de lépjetek is akkor valamit. Ha a házasságát már nem lehet, vagy talán (miattad) nem is akarja már helyrehozni, akkor a gyerek kérdést meg lehet oldani, nagyon sokan csinálják ezt.

Ebben a helyzetben csak marcangoljátok egymást és nem juttok egyről a kettőre, szóval hajrá, szerintem lépjen a nő minél előbb, mert anélkül marad ugyanez a helyzet, én nem adnám fel :)

2011. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Na es majd amikor Teged fog otthagyni?
2011. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

azért az elképesztő, hogy ha most a kérdést egy nő irta volna ki, akkor ostoba liba lenne, aki r.ibanc és tönkre tesz egy házasságot. Le lenne k.rvázva.

De igy, hgoy egy pasi írta ki, biztos, hogy ő is, a férjes asszony is halálosan szerelmes, tuti, hogy a nő nem túloz/hazudik, és hajrá, és harcolj érte, és szedd el a férjétől, mert éljen az igaz szerelem.

Gyerekek, ez azért nagyon durva, nem gondoljátok!?

Pusztán azért, mert ő ffi, neki mást javasoltok, mint egy nőnen (ugyanebben a helyzetben)?!


Kérdező, ne haragudj, de nincs jogod őket szétválasztani. hagyd a nőt, majd elválik nélküled, ha úgy érzi és utána megkeres! mi a fenét akarsz egy férjes asszonytól! tiszteld már, hogy van egy családja és gyerekei!

Basszus...

2011. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ugyan már! A gyerek egy jó kifogás, semmit több.

Azért nem válik el, mert nem AKAR elválni. Ennyi.

2011. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

persze, a gyerek miatt. jó szöveg. meg biztos van még 1000 más érdek, ami miatt nem hagyja ott a férjét.

kell neki egy kis kaland meg egy balek, aki ajnározza.


én sem vagyok szent, volt már szeretői viszonyom, egy percig nem vártam el a pasimtól, h ilyen idiótaságokat beszéljen.


komoly kapcsolatot csak független emberrel érdemes kezdeni. a komoly kapcsolat arról szól, hogy komolyan veszem a másikat, és nem csak talonban tartom mert épp nem vagyunk olyan jóban a férjemmel...

2011. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

16:17

Érdekes, én pont azt látom, hogy ugyanolyan válaszok jönnek, csak a r*bancozás marad ki.


Ezen az oldalon a szerelmet az emberek talán 1%-a képes elképzelni, mint létező dolgot, a többiek szerint nincs, elmúlik, hazugság, nem éri meg, stb, stb, stb....

Egy ilyen helyzetben a magyarázat ("kifogás"), csakis hazugság lehet, és az egész csakis rossz véget érhet, és persze mindenki saját tapasztalatból beszél... Vagy mégsem?


Tanácsot viszont nem tudok adni. Én a szívemre hallgatnék.


29/N

2011. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!