Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a párom (fiú)...

Mit vegyek a párom (fiú) ballagására?

Figyelt kérdés
Virágot természetes, hogy csináltatok neki, de azon kívül mit lehet még venni egy fiúnak? Elég nehéz fiúknak vásárolni.
2011. márc. 29. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
én virágot vittem neki meg egy parfümöt becsomagoltam és ráírtam egy szép idézetetet ( általánosból ballagott )
2011. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keszits egy fotoalbumot,amiben a ti kozos kepeitek vannak,melle egy kepeslapot is csatolj,amiben egy idezet all,ami titeket jelkepez.
2011. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő gimis!Ékszereket nem szereti nem is hord mert allergiás a bőre rájuk!Virágot csináltatok és egy idézetet gondoltam én is,de ahhoz kellene még valami kis ajándék!Parfümöt nem akarok venni mert rengeteg van neki!
2011. márc. 29. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
már nem azért de az utolsó olyan lányos dolog:D minden csaj fotóalbumot csinál meg párnát, a párod persze mosolyog mit tud tenni de a fiúk nem szeretik az ilyesmit csak oldalra rakják.Ez olyan lányos romantikus dolog(sok férfi meg fiú haverom van tudom milyen a gondolkodás módjuk)persze tisztelet a kivételnek mert van romantikus alkat is.Én speciel mivel porcelánfestő vagyok festettem neki egy ferraris bögrét mert azt szereti,és most a szülinapjára egy simpsonos bögrét kért:D ezzel arra akarok kilyukadni,hogy a pasik a hasznos dolgokat szeretik,nem a dísz tárgyakat
2011. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vicces söröskorsó? Elég nehéz nekünk kitalálni, minek örülne a te barátod... :)
2011. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!