Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Hogy...

Most mit csináljak? Hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Kaptam egy új telót, és kipróbáltam:-( Tökre örültem, hogy van rajta wap meg net. Kb 1 órát voltam a neten, erre kaptam egy sms-t,hogy megszegtem valami szabályt és letiltják a telót, mert túl sok a tartozás:-( Mit csináljak? Nagyon be vagyok sz@rva. Szüleim tuti elveszik a telómat:-(
2011. márc. 29. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát te voltál a hülye minek netezel telefonon amikor van normális neted, ha wan a telodon wifi akkor használd azt az ingyé van. Odaállsz szüleidnek megmondod hogy béna bal**sz voltál és ennyi csak nem veszik el tölled
2011. márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, menj be a szolgáltatóhoz, lehet, hogy nem is te voltál a balf@sz, hanem ők, mert félrecimkézték a dolgot. Ha csak most kaptad a telót, fizikai lehetetlenség, hogy máris tartozásod legyen.
2011. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis lehetetlen a tartozás!


Pont azért tiltanak le, hogy ne menjen el a tartozás az egekbe. A párom főnöke bekapcsolva hagyott valamit a telefonján külföldön, hó végére jött a félmilliós számla. (Nem tévedés!) Netezni lehet egész hónapban 4000Ft-ért is, meg sokkal többért is. (Nem ismerem a kérdezőre érvényes konkrét díjszabást.)


Csak példaként rákerestem a Guglival a T-mobile díjára. Idemásolom:


Net Start


Kinek ajánljuk:

Azoknak, akik ritkán, alkalomszerűen és keveset böngésznek

Havi díj

0 Ft

Időszaki díjban foglalt forgalom

Nincs

Forgalmazási díj 50 000 Ft forgalomig

13 Ft / 10 kB

Forgalmazási díj 50 000 Ft forgalom felett

0,13 Ft / 10 kB


Na most, ha 1 óra alatt szélessávon videóztál, vagy letöltöttél, akkor összejöhetett a 40MB forgalom? Össze. Akkor most lehet akár 50,000Ft tartozásod is. Én örülnék, hogy letiltották, mielőtt hó végére milliós tartozásod lenne! Ha használni akarod erre, akkor ne az alkalmi, legdrágább díjjal tedd, hanem válassz valami emberi árú általánydíjas csomagot!


A mostani esetet pedig fogd fel tanulópénznek! Mert ez az a javából. :(

2011. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

valószinű anyukádék beállitattak egy limitet hogy anniyt használhatsz fel,és nem többet


már a kérdés csak az hogy ez 2ezer vagy 200ezer...

2011. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megmondtam anyunak. Telefonált a központba és azt mondták 32.000:-(( Tök lelkiismeret furdalásom van. Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 29. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Hibáztál, de nem szándékosan. Amint beláttad, a legjobb megoldást választottad. Nem bűnös vagy, hanem egy ember, aki hibázik, téved. Nem is kell tökéletesnek lenned soha. Elég, ha elég jó akarsz lenni.


Azt nem tudom, nektek mennyire sok a 32eFt, nekem elég rosszul hangzik, biztosan ti is tudnátok neki sok jobb helyet, de ez most a szolgáltató zsebébe vándorolt. Ne emészd magad ezen, mert az nem hasznos, inkább tanulj belőle, mert az igen!

2011. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!