Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 éves vagyok mindenrossz...

50 éves vagyok mindenrossz ami az életben lehet, mindennen keresztül mentem, és most ugy érzem nembirom föladom vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy mindet kibírtad és túlélted! És biztos vagyok benne, hogy nem történt meg veled "minden" rossz! Gondolj azokra a dolgokra, amik megtörténhettek volna, de mégse történtek meg, és adj hálát érte az életnek. És gondolj a jó dolgokra is, mert olyan életút nincs, amiben nincsenek jó dolgok! Fel a fejjel, sokat kell még élned! ;)
2011. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Írd le, írd ki magadból. Lehet, hogy meg fogsz lepődni, mennyi embernek van hasonló sorsa. Talán a válaszolók adnak egy kis erőt. Fel a fejjel!
2011. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha eddig bírtad, akkor ezután is bírni fogod. Nem valószínű, hogy ugyanazok a rossz dolgok megismétlődnének, újak pedig nem jöhetnek, hiszen azt írod, mindenen keresztülmentél. Ne add fel!
2011. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyerekeid nincsenek? egyből anyukám jutott eszembe rólad, nagyon szomorú lennék ha ilyenek forognának a fejében:(
2011. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Geri vagy vagy Hank Moody?
2011. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha idáig kibírtad, az a maradék 40-50 év már fejen állva is menni fog! Kitartás!
2011. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fordulj Istenhez, vagy aminek vagy akinek

te szeretnéd nevezni azt az Égi sorsirányítót.

2011. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szilvo79 ***** válasza:
1:SOHA NE ADD FEL!!!!!ilyenre még gondolni sem szabad!Állj fel,emelt fővel menj tovább!ha már ennyi mindenen átmentél,ne ám hogy feladd nekem!ami nem ől meg,az megerősít!ezt vedd tudomásul!
2011. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fogadd el azt, hogy atutazok vagyunk ezen a foldon, tehat menet kozben es feluton "kiszallni" tilos!
2011. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szilvo79 ***** válasza:
előttem válaszoló!köszönjük a komoly választ!frappáns!
2011. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!