Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek a szülinapjára?

Mit vennétek a szülinapjára?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt, és a jövő hét elején szülinapja lesz. Fogalmam sincs mit vehetnék neki 1 hónap után. Tudom hogy én ismerem, nekem kéne tudni mire van szüksége, de ő az első kapcsolatom és fogalmam sincs mit szokás adni ilyenkor a másiknak.

21/L

:)


2011. márc. 28. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

esetleg sütnél neki valami egyszerűbb sütit?

vagy ha komolyabban otthon vagy a konyhában akkor egy gyümölcstortát?

(én nagyon odalennék érte :P)

18/F

2011. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, azt találtam ki, hogy sütök egy finom tortát és kap 2 színházjegyet! :)
2011. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok sütni semmit:S Pedig szívem szerint én is tortát csinálnék neki :) Időm sincs addig megtanulni, mert reggeltől estig dolgozom:S
2011. márc. 28. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor egy egyszerűbb sütit...azokhoz nem kel nagy konyhai tudás...sőt sok olyan van, amit sütni se kell...de ha gondolod megkeresem azt amit barátnőm csinált, és elküldöm privibe. semmi extra, csak gyümölcs kell hozzá meg kenyér, és finom volt...

de ti nők el sem tudjátok képzelni, hogy mekkora örömet tud szerezni egy általatok készített süti/torta...nem maga a süti íze miatt, hanem, hogy ti csináltátok, a mi kedvünkre :) és megérünk utána hálálkodni

(vagyis nálam ez a helyzet)

2011. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmész egy cukrászdába és rendelsz egy tortát. Ez a legegyszerűbb. Esetleg vehetsz neki valami olcsóbb parfümöt. Ha dohányzik, akkor egy szép öngyújtót és belegravíroztatod a nevét. Örülne biztos (ha olyan helyen dolgozik) egy szép márkás tollnak is. A lényeg, hogy valami hasznos dolog legyen és ne egy szőrös plüss állatka. Ha szeret főzni, akkor vehetsz szakácskönyvet. Ha olvasni szeret, akkor is jó egy izgalmas könyv. Esetleg a kedvenc filmje dvd-n.
2011. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csinálj neki "sportszelet sütit (recept: www.mindmegette.hu), nem kell sütni, de olyan finom, hogy rögtön elvesz feleségül... :DDDD

Vagy: végy kész gyümölcstorta lapot, szórd tele gyümölccsel (pl fagyasztott, kiolvasztott erdei gyümölcs, vagy banán), és zselatin helyett önts rá főzős (Dr Oetker) vaníliapudingot. Vagy gyümölcs helyett bele: egy réteg csokipuding ugyanígy, aztán egy réteg vanília.

Ha nem sütit szeretnél: csinálj neki egy vicces kuponfüzetet, tele ilyesmivel: "a kupon tulajdonosa jogosult az átadótól kapni egy szerelmes csókot/egy órás sétát kézenfogva/egy péntek esti mozizást/egy hátmasszázst" stb - csak a fantáziád és a humorod szab határt.

2011. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!