Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elhízás állhat ennek a...

Az elhízás állhat ennek a hátterében?

Figyelt kérdés

Párom (huszonéves férfi) az elmúlt 2 évben felszedett kb 30kiló felesleget.

Az egyébként heti 4-5 alkalom szex elkezdett nagyon a nulla felé konvergálni,sokáig heti 2,most egy ideje heti 1,és azt is én kezdeményezem...

Okolhatom az elhizást vagy keressek más "bűnöst"?


2011. márc. 28. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elhízás lehet hormonális probléma,és ugye mint tudjuk a hormonok az elhízáson kívül másra is hatnak...!
2011. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább részben, ha nem teljességgel az elhízás okolható, igen. Huszonévesen (de más korban is) ez egy brutális dolog, 30 kiló két év alatt. Kézen kellene fognod, és elvinni egy dokihoz, aki segít a fogyásban. Nemcsak a libidójában, de szívében-májában, ízületeiben, stb is visszafordíthatatlan károsodást okozhat ez a túlsúly.
2011. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akár lehet az elhizás is az oka!én is el voltam hizva,egyáltalán nem volt kedvem a sexhez,de ahogy megszabadultam 20 kg-tól,mindjárt más volt a közérzetem!
2011. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hormonprobléma miatt hizott el,hanem mert egy sportosabb életmód után hirtelen ülőmunka és suli amiért a nap további részét is ülve tölti,és közben csak eszik.

És ez nyárig változni sem fog,már ezt a 3 hónapot nem akarom ezzel is zaklatni,majd nyártól fogyókúra.

(Tavaly nyáron 1 hónap fogyókúra,lement 10 kiló,tartotta is,de bejött egy vizsgaidőszak,és visszaszedte)

2011. márc. 28. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd, 30 kiló túlsúllyal egyáltalán nem teszel jó, ha nem azonnal változtattok, hanem majd 3 hónap múlva. Miért nem főzöl diétásan?

Azt kell mondjam, minden csak kifogás. És ha a párodnak fontosabb a zabálás, mint a szex, akkor ott már gond van. Tud egyáltalán a problémádról? Beszéltetek róla?

Meg látogasd meg a fogyókúrás topikot. Van egy csomó baromság, de ki fog derülni számodra is, hogy 1 hónap alatt nem lehet egészségesen és megtarthatóan 10 kilót fogyni. Egyenesen következik belőle min. 15 kiló visszahízása, és ennek semmi köze a vizsgaidőszakhoz. Egyszerű jojó. Szerintem hagyd abba, hogy mindent kimagyarázol, és nézz szembe a valósággal, mert hamarosan nem 30, hanem 40-50 kiló feleslegről beszélhetsz.

2011. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem főzök zsirosan,csak olyan normálisan.

Jelenleg ha diétára fognám,akkor korgó hassal mindent tudna csak koncentrálni nem,próbáltuk...

Jóideje tartja a jelenlegi súlyát,ennél fentebb nem megy,nem zabál már,de az a fogyáshoz kevés.

Probléma jelenleg még elviselhető szinten van,mert látom a végét,ami lassan itt van,és az a nyár,onnantól csak munka van,ami mellett bármit lehet.


110 kilóból lehet simán 10et fogyni 1 hónap alatt,mivel majdnem minden felesleg a hasán rakódott le,ahonnan könnyebben lemegy,főleg az első 10 kiló...

2011. márc. 28. 10:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a gáz a férfiakkal,hogy hamár találtak maguk mellé párt,mintha már nem akarnának "adni magukra",mert úgy is van.Aztán meg a nő a büdös r*b*nc ha már nem kívánja a férfit,és lelép/megcsalja.Őszintén,ugyanúgy kívánod a párod mint 30 kilóval előtte,vagy épp ezért akarnád elkezdetni vele a fogyókúrát?
2011. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen,határozottan ugyanugy megkívánom őt


bár tény hogy ilyen szempontból sosem voltam átlagos, fejfájás elmulasztására a legjobb módszer a szex...

2011. márc. 29. 09:11
 9/10 A kérdező kommentje:

Jah,és volt még régen pár hónap amikor a libidóm padlón volt a fogamzásgátlótól,nem voltam büdös r*banc,mert nem kivántam:D


nem minden férfi egyforma

2011. márc. 29. 09:13
 10/10 anonim ***** válasza:

simán lehet.

férfiak közt meg több a ribanc.

2011. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!