Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz ez a gyakran...

Tényleg igaz ez a gyakran megjelenő motívum?

Figyelt kérdés

Történetekben, elbeszélésekben, és filmekben gyakran előfordul az, hogy az ilyen-olyan szórakozóhelyeken a szingli nők azokat a férfiakat vadásszák le elsősorban, akiknek van gyűrű az ujján, házasok.

Ez ténylegesen így van a "valóságban" is, vagy csak elcsépelt filmes csavar?


2011. márc. 28. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez dőreség
2011. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Már én is megfigyeltem ezt a dolgot, és szerintem az áll a háttérben, hogy sokkal több harcra számíthatsz, ha egy nős pasit akarsz megszerezni, mintha egy szinglit.

Mert egy szingli, ha bejössz neki, akkor gyorsan igent mond, még ha csak egy alkalomra kellettél is, ellenben a nősekkel, akik azért ellenkeznek egy kicsit, mielőtt megadják magukat, vagy éppenséggel sosem.

A vadászat ilyen esetben sokkal izgalmasabb.

Egyébként meg nem jó elvenni valakitől a pasiját, csak hogy megmutasd, hogy te jobb vagy nála?

De szerintem ez fordítva is így működik.

2011. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztam még ilyesmivel.


"Egyébként meg nem jó elvenni valakitől a pasiját, csak hogy megmutasd, hogy te jobb vagy nála? "

Nem. Akinek erre van szüksége, hogy rendbe tegye az önértékelését, az inkább menjen pszichiáterhez.

2011. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

09:39 vagyok.

27 éves voltam, a férjem 50, már 3 éve voltunk házasok amikor jött egy 38 éves hölgy, aki a szemembe mondta, hogy jobb lenne, ha lelépnék, mert ő jobban illik korban a férjemhez. Pedig találhatott volna más pasit, jobbat is, mint az én férjem, aki mozgássérült volt.

Miért ő kellett neki?

Mit akart nekem megmutatni?

Vagy az első férjem, akit a 12 évvel idősebb szomszédasszony itatott le, hogy hátha alkoholos állapotban többre megy vele.

Neki férje volt, három gyereke, mi meg akkor házasodtunk össze.

Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

2011. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

11:26 érdekes alakokkal kezdesz.

És szerintem igen, te választasz ilyen barmokat :( az én baráti körömben soha nem volt ilyenre példa. Pedig bőven vannak szingli barátaim is. Én keveredtem inkább hasonlóba, de ott meg az volt, hogy barátság alakult ki (munkahelyi kapcsolat volt), és amikor több lett volna belőle, akkor kihátráltam. Sosem feküdtünk le, semmi. Én azt kedveltem ezekben a nős pasikban, hogy nem akartak azonnal rám mászni, hanem értelmesen el lehetett velük dumálni, meg lehetett ismerni, nem volt ott a "hányadik beszélgetés után fekszel le velem" kényszer. Aztán mire odáig jutottunk volna, megrémültem.

2011. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztaltam már ilyent a saját bőrömön, hogy vannak ilyen nőstények.


A férjem nem egy bredpit, de jó humora van és emiatt buknak rá a nők. Rá is rászállt egy ilyen lotyó, de még idejében bebukták a dolgot, és természetesen a család a gyerkőc fontosabb, mint egy kis dugßs egy ribivel.

Ugyanez a nő két másik ismerősöm férjét is elszédítette, az egyikkel már össze is feküdt, a másikat nem tudom.


Próbáltam vele értelmesen elbeszélgetni, de szerinte ez nagyon jó szórakozás, és milyen jó tönkretenni más házasságát. (elvált, a férje elhagyta, azt hiszem megértem miért, és irigy másra)


Mivel az én férjem nem kapta meg, ezért életveszélyes fenyegetést kaptunk, hogy verőlegényeket küld amikor azuram nincs itthon, hogy kicsináljanak a gyerekkel együtt és akkor nem leszek az útjában. Mert ő úgyis megússza. (meglátszik milyen ostoba, mert ő mint felbujtó ugyanazt kapja mint az elkövetők, s mivel védekezésre képtelen kiskorú ellen követné el, ezért halmazati büntetésre is számíthat)


Megjegyzem nem félek tőle :) Csak a szája jár...

2011. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13:06 uhh, ez durva!

Ez azért nem normális dolog.. nem kicsit sérült az illető.

2011. márc. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!