Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen, mit tanácsoltok?

Most mi legyen, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Ma este szakítottam a barátommal,majdnem egy éve lettünk volna együtt.Meg rögzött ps3 játékos reggeltől hajnalig elég volt.elég volt.10hónapja ezt csinálja minden szabad percében,úgy hogy ott vagyok mellette.ma be telt a pohár szakítottam vele.

csak az a bibi benne hogy kinn élünk külföldön.Sajnos semmilyen barátom nincs olyan akihez mehetnék egy pár hétre amíg lábra állok.de haza szintén nem tudok menni anyum párja miatt mert ott is csak gyötrödnék.

nagyon el vagyok keseredve


2011. márc. 28. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyed van? Szólj valamelyik kollégának vagy főnöknek,hogy segítsen gyorsan helyet találni, szerintem megoldható.
2011. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most a héten kell megjönnie a munkavállalási engedélyemnek.van munkahelyem de ott is kevés a munka.egy héten max. két napot tudnék menni de hát az első fizuig is még 2-3hét:(
2011. márc. 28. 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:
De nincs kollégád, aki addig elszállásolna?
2011. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen és amíg nem jön meg a home office papírom addig munkába se tudok állni.mert felfüggesztettek mert későn csináltattom meg.
2011. márc. 28. 00:11
 5/10 A kérdező kommentje:
nincsenek a munkahelyemen ilyen emberek,akikkel közel állnánk egymáshoz és segítene nekem.egy két magyar van,de velük is csak köszönés szintű a kapcsolat.
2011. márc. 28. 00:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig kibírtad a barátod mellett, amíg nem rendeződött volna a helyzeted, már maradhattál volna. Sok kárt nem okozott volna neked, hiszen, ahogy írtad, játszott.Azért a mostani szitu neked nem olyan, mintha itthon csináltad volna. Meggondolatlan voltál kissé.
2011. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mért nem mész haza annyira nem lehet beszélni a mostohával.
2011. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egy alkoholista,és utál engem.nincs mit ezen szépíteni.
2011. márc. 28. 00:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül és keress kint magyar fiatalokat. Biztos van, aki tudna segíteni, még ha annyira nem is ismered jól őket.
2011. márc. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szarügy. Ez nem olyan nagy tragédia, az, hogy játék mániás simán elviselhető lett volna, addig, míg egyedül meg nem állsz a lábadon. Így meg most jól leégetted magad, hogy szakítottál, de mégsem mégy sehova, mert egyedül semmihez sem tudsz kedzeni nélküle. Én inkább hazajönnék, és elviselném anyám élettársát, amíg ki nem találok valamit, mint ott üljek valakivel, akiben lehet felébred a kisördög, hogy nagyon is tőle függsz.
2011. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!