Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldenéd a gyereked torokgyu...

Elküldenéd a gyereked torokgyulladással és lázzal suliba?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem ez a bajom,és a szüleim nem engedik hogy itthon maradjak. De korán elmennek,szóval reggel haza tudok jönni,délután meg amúgy is mennem kell a dokihoz,mert igazolás,meg másért is. Csak jobb lenne,ha reggelente nem hajnalba kéne kelnem,hogy azthiszik suliba megyek.

16L


2011. márc. 27. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan menj csak el, ha a tanár meglát, majd elbeszélget a szüleiddel... engem is elküldtek, a tanár meg rögtön küldött dokihoz, és eldumált velük alaposan.
2011. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

De ha téged mégis elküldenek, akkor menj el, bajod lesz az igazolatlanokból. Majd a doki kiír, ha úgy látja jónak.

2011. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
ne menj suliba, mert elkapják tőled a nyavaját. aztán egész évben terjed egyik gyerektöl a másikra. annak meg nemsok értelme van
2011. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha tényleg lázas vagy és torokgyulladásod van, akkor bizony nem kellene iskolába menned.
2011. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nem szoktam betegen suliba menni... Vagyok ott eleget.
2011. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Vágj be a tanárnak valami nagy köhögést,sóhajtozzál,meg ilyenek,és akkor hazaküld.Ha lázas vagy,akkor főleg.A lényeg,hogy észrevegye,(még akkor is,ha félig színjáték)hogy nem vagy teljesen jól! :)
2011. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem küldeném. A lázat, torokgyulladást otthon kell "kiizzadni" rengeteg forró teát mellette, nem hogy még a sok marhaságot traktálják beléd a suliba. Pláne ha olyan lázas vagy még a fejed is fájhat vagy akár szédülhetsz is. 16 éves vagy, nehogy már ne lehess egyedül otthon. még ha ők nem is tudnak téged ápolgatni, akkor sem kéne ezt csinálniuk. ne hagyd magad! jobbulást!
2011. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Véletlenül se lehet hogy a szüleid azért küldenek suliba mert te túl sokszor vagy beteg.
2011. márc. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van két gyerekem,de semmiképpen nem engedném iskolába betegen be őket.
2011. márc. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az tény és való hogy elég gyenge az immunrendszerem,és sok nyavalyát elkapok,de nem tehetek róla.
2011. márc. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!