Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol jobb nekem valójában és...

Hol jobb nekem valójában és miért? Szavazzatok!

Figyelt kérdés

Az anyíámnál aki minden rossz jegyért megver megha 1 koszos edény van a szobámba eldugva megver akkor is és akkor is megver ha rosszul mondom fel a leckét! Viszont kertesházba lakunk külön szobám van van 2kutyánk van tv számitogépem hifi, meg ilyenek

vagy keresztanyámnál aki nem ver meg soha sjátszobám van meg gépem és itt bérház van nem kertesház de anyám nem foglalkozik vele sokat a 4éves övcsémmel viszont folyamaosan jáciik mennek sétálni meg ilyenek engem meg nem engednek a keresztanyámnál meg nemtudom de szerintetek hol lenne jobb helyem?? 12éves avgyok lány és 6-ik osztályos lécci rendes válaszokat mert ez nekem nagyon fontos!!!


2011. márc. 27. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

helyesírásodat csiszolhatnád még..

Egyébként teljesen mindegy hogy hol jobb élni,ha anyukád nem egyezik bele,akkor nem költözhetsz a nagynénédhez..

2011. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát a leírásod alapján a keresztanyádnál, na de ennyiért nem fognak odaköltöztetni magukhoz.
2011. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezt nem masnak kell eldonteni.Neked kell erezni,hol lenne jobb.de en szemelt szerint mennek oda ahol nem baszogatnak.Tok mindegy,hogy kertes vagy panel.
2011. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
undorító,hogy koszos edényeket dugdosol a szobádban. elég nagy vagy már hozzá,hogy elmosogass. engem is vert az anyám,és ezt elítélem,de mégis azt hiszem,jócskán hibás vagy te is. ha már házimunkát nem végzel,legalább tanulj rendesen. sokan örülnének,ha az édesanyjuk kíváncsi lenne arra,tudják-e a leckét,és csak némi normális viselkedést kérne tőlük.
2011. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Jó. Szavazunk.

Kevésbé vicces oldaláról, ott jobb, ahol nem bántanak.

2011. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Mindenütt jó, de legjobb otthon! Azért vagyunk a világon, hogy valahol otthon legyünk benne.
2011. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Oda menj, ahol szeretnek, törődnek veled, bizonságban érzed magad. És ahol te is szereted őket. Ha ez a keresztanyádnál van, menj oda.
2011. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem de ha szó nélkül megyek el de pl. levelet hagyok ha utánam jönnek vagy ilyesmi visszatudnak vinni magukhoz vagy feljelenthetik keresztanyámat?? :O:O
2011. márc. 27. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész reggel, este már a saját ágyadban alszol. Nehogy azt hidd, hogy te választasz. Ráadásul keresztanyád mit szólna hozzá? Őt beavattad a tervedbe? Hajlandó lenne eltartani?
2011. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen! épp az hogy ő akarja hogy odaköltözzek persze ha kedvem van
2011. márc. 29. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!