Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyának 50. születésnapjára...

Anyának 50. születésnapjára mit vegyek? Tippek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy mit vegyek mert már vettem neki a régebbi szülinapjaira ékszereket parfümöt meg könyveket.. és most meg kifogytam az ötletekből..
2011. márc. 27. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szép, de egyszerű üvegvázát, és gravíroztasd! Anyósom pl. nagyon örült neki a 60. szülinapján!
2011. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit,amiről tudod, hogy nagyon szeretné, csak nem veszi meg magának, mert felesleges luxusnak tartja.
2011. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Passz.. én a helyedben valami programot találnék ki, pl étterem, hajókázás, akármi, ami emlékezetessé teszi számára a napot. Jó ha tudsz valamit, amire vágyik, csak felesleges pénzkidobásnak tartva nem áldoz rá pénzt.

Az én anyám tipikus háziasszony, ritkán mozdul ki pedig nagyon szívesen menne, de szerencsére van egy nagy "szerelme": a zene, méghozzá a musical-ek. Imádja a Rómeó és Júliát.. így idén elviszem az Operettszínházba és megnézzük a darabot:)

2011. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit szánsz rá. Mi anyukámnak hintaszéket vettünk, mert az volt a nagy álma. De egy digitális képkeret is jó lehet.
2011. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van olyan hely, ahová szívesen elmenne, mert kötődik hozzá érzelmileg (pl. szülőfaluja, vagy ilyesmi), akkor lepjétek meg: csüccs be az autóba/fel a buszra vagy vonatra, és vigyétek el. Útközben megállhattok kajálni egy olyan étteremben, ahová szívesen menne.
2011. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!