Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzed néha ugy, hogy jó...

Nem érzed néha ugy, hogy jó lenne ha több lenne belőled?

Figyelt kérdés
Én igen! De most végre pihenés a napi fáradalmaktól :DDD
2011. márc. 26. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam így érezni, de most hogy mondod... :) Persze úgy hogy csak én tudjak róla. Ja, és nem különálló személy lenne persze, hanem csak egy test mondjuk, de a gondolatai ugyanazok lennének mint nekem, és ha pl elmenne boltba, akkor én itthon látnám azt a fejemben amit ő lát ott. :D Na, így jó lenne.
2011. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább egy helyettes-droidot csinálnék és küldözgetnék ide-oda magam helyett. Addig én szépen ejtőzhetnék:)
2011. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább valami löttyöt szeretnék, amitől osztódom a munkahelyen, amikor a főnökeim azt képzelik, öt embernyi munkára vagyok képes egyedül is, sőt, ugyanazon időben egyszerre három helyen tudok lenni. :D Na ez jó lenne. :D
2011. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22:57-nek: A Hasonmás (Surrogates) című film pont neked való lenne. Teljesen arról szól amit leírtál, persze "hálivúdi" történetbe burkolva. Nézd meg. :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem, nem érzem úgy, hogy belőlem többnek kéne lenni. Egy ilyen elb@szott, mint én CSAK 1 lehet! :D

2011. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem az lenne jó ha nyolc kezem lenne.
2011. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem megtenné egy árnyalattal több szorgalom, önuralom és ha elmúlna a betegségem...
2011. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább zseni lennék.
2011. márc. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj de jó is lenne! :) én csak kétfelé szeretnék szakadni: az egyik felem dolgozna és tanulna,a másik napközben megcsinálná a házimukát,aztán szépítkezne, és este szexistennőként várná haza a pasiját :P vagy ne csak 24 órából álljon a nap,és akkor mindezekre lenne elég időm!
2011. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De!ha túl sok dolgot kell tanulni egyszerre, mikor nem tudok két program közül választani, meg akkor is mikor valamelyik ismerősöm idegesít és úgy érzem akkor lenne a legjobb társaságom ha magammal tudnék beszélgetni
2011. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!