Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék anyukámnak...

Mit vehetnék anyukámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a születésnapja. 35 éves lesz, én csak 12 vagyok, de nincs ötletem. De ha van is, akkor nem lehet mert nem vagyunk olyan anyagi helyzetben hogy tudjak neki például 1 új telefont venni. :( Valaki segítsen. :$
2011. márc. 25. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém imádja a kozmetikumokat, szemhéjfesték, szemspirál, stb. Meg a bizsukat is, csokit is, valamit jófélét :)
2011. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Holnap te takaríts ki, csinálj neki reggelit, kávét, esetleg segíts ebédet készíteni.Hidd el értékelni fogja.

Nem mindig a nagy ajándék a jó ajándék.Esetleg ha van nagymama vagy nővér süssetek közösen egy tortát. Mi mindig összedobtuk a bátyámmal az ajándék árát. Nyilván ő szerezte be, és ő azért több pénzt is adott bele.

2011. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem az a lényeg, hogy az ajándék több tízezer Ft-ba kerüljön. Vegyél neki szerintem egy csokor virágot, csokit, vagy amit szeret, anyukám pl.: a gyertyákat szereti. Esetleg készíthetsz te is valamit. A lényeg hogy amit adsz azt szeretetből tedd... Vagy anyukádnak azis nagy ajándék ha pl.: ezentúl elkezdesz neki segíteni.

2011. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs se nővér se nagymama. :(

Gondoltam, arra is hogy csinálok neki 1 kis fa dobozt.:)

csak nem sokára itthon van szóval..annyira nem feltűnő. :D

2011. márc. 25. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!