Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaajj már. Csak én vagyok...

Jaajj már. Csak én vagyok Ilyen? Adjatok tanácsokat! Pls

Figyelt kérdés

most, h minjárt 15 leszek.. nagyon bunkó lettem mindenkivel.. jó ink főleg a szüleimmel sokat kések vissza szólok "feleselek" stb.. dehát az a tini korral jár, nem? én vagyok a 3. gyerekük még se tudják, h, h kezeljenek..

én igazán nem akarok bunkó lenni.. meg fájdalmat okozni.. de valahogy nem megy.. mi van velem?


2011. márc. 24. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a lázadás. Valaki bunkó marad örökre. Mint én. Valaki örök lázadó marad. Mint én. Ez van:D
2011. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy beleette magát a fejedbe az a gondolat, hogy a bunkóság a tinikorral jár. Ez nem igaz!

Egyszerűen csinálj annyit, hogy egy hétig pontosan érkezel, és lassabban beszélsz, mindent kétszer meggondolsz, hogy valóban ki kell-e mondani. Egy hét után látni fogod, hogy nem lehetetlen, és ha három hétig csinálod, akkor ugyanúgy megszokod, mint most a bunkózást.

2011. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kamasz vagy, de az egy jó dolog, hogy felismered a problémát, kevés ilyen kamasz van. ez jó dolog:) ismervén a problémádat, vegyél vissza, még akkor is, ha most úgy érzed, nehezedre esik!
2011. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

megpróbálom.. bár egész nehéznek tűnikxD és köszi, h leírtátok ezeket nekem:)

remélem, h sikerrel járok:/

2011. márc. 24. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan jó, hogy te felismered ezeket a dolgokat és változtatni szeretnél rajta! Sajnos az én tesóm nem ismeri fel, és nagyon bánkódnak szegény szüleink miatta :(
2011. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pár év, és elmúlik :)

Addig meg próbálj meg nagylevegőt venni feleselés előtt, vagy helyett, és fogalmazd újra finomabb formában amit mondani akarsz, + amikor "nembunkó" hangulatod van, legyél különösen kedves: főzz nekik egy teát, kérdezd meg milyen napjuk volt. Lehet, hogy meglepődnek, de azért örülni szoktak az ilyeneknek.

2011. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

19:59 nemsokára a tesód is fel fogja ismerni.. szerintem:)

az én bátyókám si ilyen volt..


20:00 pár év? jaajj.. az elég sok és megpróbizom.. szurkoljatok!:D

és és és.. azt is megpróbálom:D

2011. márc. 24. 20:05
 8/9 habibi ***** válasza:
én is ilyen voltam, de megtanultam befogni a számat és így béke lett :) most már csak néha szólok be, de ezt el tudom kerülni, ha előre átgondolom a szavaimat
2011. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jó neked:D

amm most nekem is elég jól megy csak a késés..jaaj azzal naon nagy bajok vannak:/

2011. márc. 25. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!