Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatalon ozvegyek maradnato...

Ha fiatalon ozvegyek maradnatok, ujra meghazasodnatok?

Figyelt kérdés
Pl. ha 30-35 evesen elvesztenetek a parotokat, akit mindennel jobban szerettetek. Oszinte valaszokat varok a temarol.
2011. márc. 24. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem kesesném a kapcsolatot, de ha rámtalálna és észrevenném, hogy újra beszerelmesedtem, akkor igen.

Nem hiszem, hogy emiatt nem kellene megadni magának az embernek a boldogságot, hanem akkor örökké a gyász miatt feladjon. Én ezzel nem értek egyet. Persze nem tudnám elképzelni, utolsó gondolataim között szerepelne, de idő után lehet hogy eltudnám engedni, és megengedni magamnak, hogy még lehetek valakivel. Ha igénylem, és rámtalált,és én is úgy érzek.

2011. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem is gondolok ilyenekbe bele... Nagyon szeretem, jól meg is vagyunk, ŐT senki sem helyettesíthetné. S valószínűleg túl se élném.
2011. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem :)

Mert, én olyan eber vagyok aki nagyon ragaszkodik az emlékeihez, és sajnos, mégha megszeretnék valakit akkor se mennék hozzá, de még összeköltözésről meg együttalvásról sem lehetne szó. Én márcsak ilyen romantikus lélek vagyok, hiszek abban, hogy csak egy embert szerethetsz igazán (persze, ha a megfelelő ember a társunk). De biztos ebben is ahány ember annyi válasz.

2011. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
nem. én egyszer mentem férjhez, többet más emberhez biztosan nem fogok. a férjem sem szeretné, hogy újra férjhez menjek ilyen esetben. ezt pedig abszolút tiszteletben tartanám.
2011. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%

Őszintén? Szerintem igen. Szörnyű lehet egyedül élni évtizedekig egy romantikus álom miatt. És szerintem ez nem azt jelenti, h valaki nem szerette a párját.

de ne kerüljön rá sor..

2011. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!