Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatalon ozvegyek maradnato...

Ha fiatalon ozvegyek maradnatok, ujra meghazasodnatok?

Figyelt kérdés
Pl. ha 30-35 evesen elvesztenetek a parotokat, akit mindennel jobban szerettetek. Oszinte valaszokat varok a temarol.
2011. márc. 24. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha újra szerelmes lennék, akkor igen.
2011. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Biztos hosszú idő telne el a következő kapcsolatomig, de igen, szerintem én újra házasodnék.
2011. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én 34 éves voltam, mikor a párom infarctusban meghalt. Igaz nem voltunk házasok, de én 1 évig se holt, se élő nem voltam. Minden időmet a temetőben töltöttem, minden pénzemet virágokra költöttem. Aztán szép lassan kezdett csillapodni ez az érzés, a második évben már volt barátom, azután pedig férjhez mentem. Sokat gondolok rá azóta is, is itt a kérdés? Mi lett volna, ha? Ennek már több, mint 20 éve. 55/N
2011. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Helyzet függő. Attól függ, hogy mennyire szerettem a páromat és, hogy mennyire tudom feldolgozni a halálát és túllépni rajta. Meg, hogy találok-e egyáltalán olyan férfit aki betöltheti a férjem elvesztése utáni űrt.

Most könnyű azt mondani, hogy igen, de én ismerek olyan nőt aki 28 évesen lett özvegy és sohasem házasodott újra és párkapcsolatban sem volt túl sokáig. Mostmár lassan 50 éves.

2011. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
71%
én nem, sőt ha most történne vele valami akkor sem... pedig tudom, h fiatal vagyok. 23/L
2011. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én most nem tudnám ezt elképzelni. rajongok a férjemért, és kötve hiszem, hogy éreznék ilyet más ffi iránt. bár az is lehet, hogy túl se élném. minden komolyabb lelki bajom betegségként megtalál, lehet, hogy utána mennék nagyon hamar. 33N
2011. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
kizárt.
2011. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy nagyanyám mondta: az ember egyszer házasodik az életben.
2011. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem hinném.

Barátom egy idő múlva talán lehetne, de már nem élnék együtt mással.

2011. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Persze.


Ha abban hiszek, hogy a halottnak mindegy, akkor azért. Neki mindegy, nekem jobb.


Ha abban hiszek, hogy a halottnak nem mindegy, akkor azért. Ő szeret engem, mi nem lehetünk együtt, viszont a javamat akarja, tehát attól lesz boldog, ha engem boldognak lát.


Nyilván arra az esetre vonatkozik mindez, ha van megfelelő jelölt. Csak azért nem házasodnék, hogy legyen valaki mellettem.

2011. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!