Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs kedvem hozzá?

Miért nincs kedvem hozzá?

Figyelt kérdés

Valami lett velem de nem tudom mi. Egyszerűen nincs semmi kedvem a családomhoz pedig szeretem őket. egész nap ideges vagyok és nem tudok normálisan válaszolni nekik és durva is vagyok most. legszívesebben elhúznék valahova és nem jönnék vissza de nem teszem meg. Egész nap csak izzadok és olyan ideg van bennem h nem tudom. ez nem áén vagyok. most ez mi? Mással is volt már ilyen?

29/F


2011. márc. 22. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Stresszel valami miatt esténként fuss pár kört csodát tesz.
2011. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem jó!! Gondolkozz el .. mi lehet az ami nagyon idegesít mostanában vagy zavar!! A tested figyelmesztet valamire!!


de ha nem akkor próbáld ki a Magne B-6 -ot ! Ez egy stressszoldó gyógyszer!!(Dee a drogot hagyd ki)

2011. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem történt semmi ami idegesít?

Egyél valami finomat, vagy sétálj, fuss egyet, hallgass valami zenét a kedvenc együttesedtől stb. Bármi, ami jobb kedve szokott vidítani. Tudom nem szomorú vagy, de hátha segít ezen a stresszes állapotodon is.

2011. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostanában a munkám idegesít de muszáj menni. egész nap zenét hallgattam. pár napja kijött belőlem és leborítottam mindent ami a kezem alá került. De nem tudok semmit csinálni
2011. márc. 22. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Probáld megkeresni a stressz okát.Amúgy tényleg egy feszükltségoldo gyogszer akár a magne b 6 és valami sport csodát tenne.Az edzésen levezetnéd a feszkot és este könnyebben aludnál el és emiatt kevesebbet is idegeskednél,ajánlom aküzdősportokat.
2011. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h ilyenekre meg nincs időm. Hajnalba megyek este vagy éjszaka meg jövök.
2011. márc. 22. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, hát itt a baj, hogy hajnalba mégy, éjjel jössz. Elégedetlen vagy, fáradt vagy. Elmennek az évek, és nem arra használod az életedet, amire szeretnéd. Én így látom, és ez tényleg okot ad arra, hogy ideges legyél. És könnyen lehet, hogy a családod még elégedetlen is veled, vagy a pénzzel, amit keresel. Lehet, úgy érzed, hogy a családod pénzkereső gépnek néz, és ez is zavar. Nagy sóhaj, és gondolkodás. Hogyan lehetne változtatni? Könnyen lehet, hogy sehogy, mert nincs másféle munka, örülni kell ennek is, stb. Azért egy jó kis beszélgetés a családdal talán javítana a helyzeten. Elmondanád, hogy ez a bánatod. Talán megértők lennének.


Másik lehetséges ok valamilyen betegség. Pl. ha a máj nem működik elég jól, a méreganyagok nem ürülnek ki a szervezetből, és állandóan irritálják, zaklatják az embert. Ezt nem lehet konkrétan érezni, csak maga a zaklatottság, idegesség, nyugtalanság érzése mutatja. Ha ezt valószínűnek godnolod, akkor szerezd be a Herbáriában (gyógynövényboltban) ezeket:gyermekáncfű levél (nem gyökér, hanem levél), orbáncfű, kisvirágú fűzike. Ezekből kell teát készíteni, reggel este inni. Ez meggyógyít.

2011. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!