Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Annyira elegem van már mások...

Annyira elegem van már mások hozzá állásával hogy már előre nincs kedvem senkivel sem beszélni. Miért kell mindenkinek ilyen bunkónak lennie?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy elmegyek intézi valami ügyet (tb,adó, személyi, suli ügyintézés stb) Mindenki olyan flegma és bunkó mintha nekem mindent tudnom kéne hogy náluk hogy mennek a dolgok. A buszon is mindenki csak szidni tudja a másikat meg kikérik maguknak a dolgokat. Még az éttermekben is úgy néznek az emberre hogy te meg mit keresel itt. De a legjobban a kisgyermekes anyukákat bírom nah ők visznek mindent olyan beképzeltek,és olyan szavakat használnak amire semmi szükség, a gyereküket ajnározzák mintha isten lenne közben meg ordítoznak futkároznak mindenkinek nekimennek senkire sincsenek tekintettel, jó még gyerekek de akkor legalább ne a gyereket védjék ha vki felháborodik rajtuk. Senki sem segítőkész, de mindenki kikéri magának h vele ezt nem lehet meg mi az hogy...

Komolyan mondom elegem van már hogy nem lehet kimenni úgy h le ne b@ssza valaki az embert csak azért mert létezik.


2011. aug. 26. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
A magyar ember már csak ilyen. A bunkóság egyetlen ellenszere a Lesz*arom tabletta, ajánlom neked is minden alkalommal, mielőtt kilépsz az utcára.
2011. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz! Vagy ez vagy nyugtató. :(
2011. aug. 26. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Komolyan, ez, vagy a humor az egyetlen módszer, hogy ne akadj ki rajta. Ha bunkóznak, már cska azért is villantom a reklámba illő mosolyt :P
2011. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Isten hozott Magyarországon :)
2011. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam igazából az használ, hogy nem veszem be a lesz*rom tablettát. :) Ha valaki flegma velem, hát én is az leszek, ha valaki bunkó, akkor olyan választ is várjon stb. Alaphelyzetben segítőkész embernek tartom magam, de nagyon bennem van pont az általad említett dolgok miatt, hogy amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten... ha valaki flegma velem, az ne várjon meghunyászkodó stílust tőlem. Ha kioktatnak egy hivatalban hogy ezt tudnom kéne, akkor szépen elmondom a véleményemet hasonló stílusban. Ez engem nagyon megnyugtat mindig! Persze előfordul hogy jobb ha befogom a számat, de ilyenkor is kibeszélem magamból az élményeimet valakinek és el van felejtve.


Mondjuk a kisgyerekes anyukákkal semmi bajom, olykor engem is idegesít egyik másik gyerek, dehát ez van. Egyszer nekem is lesz sajátom, egyszer lehet én is kicsit "elnézőbb" leszek mint azok akik nem ismerik a kölykeimet, stb. Így felettük nem ítélkezem. Lehet amit te rossznak ítélsz meg, az éppen a jó magatartásuk. :)

2011. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy kétszínű gyökér vagy azért. Nyilván vannak tényleg gyökerek de ahhoz hogy mindenki bunkó legyen az itt irkálóknak is gyökereknek kell lenni. Köszönöm a többiek nevében is, de ahogy látom őket nem zavarta, hűségesen ugrottak a felháborodásodra.
2011. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mert egy kétszínű gyökér vagy azért. Nyilván vannak tényleg gyökerek de ahhoz hogy mindenki bunkó legyen az itt irkálóknak is gyökereknek kell lenni. Köszönöm a többiek nevében is, de ahogy látom őket nem zavarta, hűségesen ugrottak a felháborodásodra."


Jól van, nyugodj meg szépen, Bodri kutya :).Aztán húzd ki a fejed a monitorból, és menj ki az utcára.A kérdező nem sem gondolja szerintem,h mindenki ilyen, de a többség tényleg.Az ügyfélszolgálaton könyörögni kell,h csináljanak vmit, a bicikliútról le kell zavarni az embereket, mert ott van kedvük sétálni a járda helyett, a legtöbb boltban lusták visszaköszönni stb. De örülünk,h te ezt nem tapasztalod :)

2011. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 10:01-es NYILVÁN nem a létező összes emberre értettem, de ahogy látom CSAK NEKED nem volt eléggé érthető.

Pont az ilyenekről beszélek mit te. Most komolyan mi bajod van?? Miért kell ilyennek lenned?? Ártottam valaha neked? Mert kétlem.

Nem hiszem el hogy most egy ilyenért kell csinálnod a fesztivált és legyökerezni a másikat.


Most a szegénységi bizonyítványt szépen kiállítottad magadról!

2011. aug. 27. 17:43
 9/9 anonim válasza:
Velem is néha úgy bánnak, mintha szivességet tennének, pedig ez a dolguk...
2011. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!