Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember lánya, ha...

Mit tehet az ember lánya, ha egy olyan fiúval jár, akiért túl sokan vannak oda?

Figyelt kérdés
Én 21 éves lány vagyok, a barátom 24. Ugyanarra az egyetemre járunk, ő most fog diplomázni, nekem meg még van 1 évem. Már azelőtt együtt voltunk, mielőtt felvettek volna az egyetemre, nem itt jöttünk össze. Barátomról annyit kell tudni, hogy magas, helyes, elég elvont, vicces, férfias, de néha mégis olyan, mint egy kisfiú. Ez tapasztalataim alapján elég sok lánynak bejön, ugyanis valahogy a pasim lett a "cukiság" az ismerőseim körében. Ez persze nem is lenne baj, jó érzés, hogy nem azt mondják rá, hogy milyen csúnya vagy irritáló, de kicsit kezd teherré válni ez a dolog. Eleve az már frusztráló, hogy az egyetemen, ha együtt vagyunk, megbámul pár lány, bulikban meg konkrétan rámozdulnak, mikor már 3 lépéssel arrébb vagyok, mert mondjuk éppen beszélgetek valakivel. Ő tudja kezelni a helyzeteket, de engem mégis eléggé zavar. Van egy baráti társaságunk, ahol van 1-2 szingli lány, na ők mindig felhozzák, hogy a barátom milyen cuki, legutóbb az egyik csaj azt mondta, hogy milyen jó lenne, ha facér lenne és engem nem ismert volna meg 3 éve. Eddig nyugodt voltam, mindig mosolyogtam, hogy nehogy bárki is azt tudja mondani, hogy ennek a srácnak milyen hisztis a barátnője, de ez már több a soknál. Mivel mindketten művészeti szakon vagyunk, az ismerőseink is ilyen beállítottságúak, és 1-2 csaj annyira szabadgondolkodású, hogy ilyeneket már simán megenged magának. Szerintetek mi lenne a megoldás? Tűrjek mindig, vagy harcoljak foggal-körömmel azért, ami az enyém? Az utóbbi közelebb állna hozzám, de az elmúlt 2-3 évben a szélsőséges személyiségemet próbálom kontrollálni, így ezek a dolgok már lehet, nem férnének bele:)
2011. márc. 22. 17:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a szexes válasz a legnagyobb baromság, max arra a kapcsolatra lehet ráhúzni, amelyik szexcentrikus, és semmi más közös nincs a két emberben, mint az, hogy d*gnak egymással mint a nyulak.

Kérdező, amíg a barátod ezt kezeli nincs gond, vele ezt megbeszélni azért nem nagyon jó ötlet, mert a férfiak, amúgyis elég büszke típusok, ha te még ráteszel egy lapáttal, hogy te magad is mondod neki, mennyi csajnak bejön, gyakorlatilag magad alatt vágod a fát. Amíg ő ezeket a dolgokat nem veszi fel, és nem nyíltan flörtöl másokkal, addig az ő részéről nincs mit tenni és nincs gond. Az ilyen nők meg, akik nem tisztelik a másik párkapcsolatát valóban kellemetlenek, én azt javasolnám, ironikusan, avagy humorosan vágj vissza az ilyen beszólásokra.

2011. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ezekre a helyzetekre egy frappáns, rövid, de határozott "beszólás" illene. Nem tudom, hogy mennyire bánsz jól a szavakkal -sajnos ez nekem nem menne- de ha neked igen, javaslom ezt. Pl. amit az egyik hozzászóló írt, hogy megkeressük az ikertestvérét? De ezt ne mosolyogva tedd, hanem a fent említett módon.


Amúgy aranyosak lehettek, én drukkolok, hogy együtt maradjatok;)


L23

2011. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én az ilyen szenyó libákat már rég lepattintottam volna a társaságból. Az egy dolog, hogy büszke lehetsz a barátodra, ha kis cuki, de az orrod előtt sajnálkozni azon, hogy veled jár, nem pedig velük, azért az már sok. Egy-két jól célzott megjegyzés, és pirulhatnak a libák az ostobaságuk miatt.
2011. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem nyomulnak, csak bámulják és vágyakoznak. Ez nem tilos.
2011. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!