Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember lánya, ha...

Mit tehet az ember lánya, ha egy olyan fiúval jár, akiért túl sokan vannak oda?

Figyelt kérdés
Én 21 éves lány vagyok, a barátom 24. Ugyanarra az egyetemre járunk, ő most fog diplomázni, nekem meg még van 1 évem. Már azelőtt együtt voltunk, mielőtt felvettek volna az egyetemre, nem itt jöttünk össze. Barátomról annyit kell tudni, hogy magas, helyes, elég elvont, vicces, férfias, de néha mégis olyan, mint egy kisfiú. Ez tapasztalataim alapján elég sok lánynak bejön, ugyanis valahogy a pasim lett a "cukiság" az ismerőseim körében. Ez persze nem is lenne baj, jó érzés, hogy nem azt mondják rá, hogy milyen csúnya vagy irritáló, de kicsit kezd teherré válni ez a dolog. Eleve az már frusztráló, hogy az egyetemen, ha együtt vagyunk, megbámul pár lány, bulikban meg konkrétan rámozdulnak, mikor már 3 lépéssel arrébb vagyok, mert mondjuk éppen beszélgetek valakivel. Ő tudja kezelni a helyzeteket, de engem mégis eléggé zavar. Van egy baráti társaságunk, ahol van 1-2 szingli lány, na ők mindig felhozzák, hogy a barátom milyen cuki, legutóbb az egyik csaj azt mondta, hogy milyen jó lenne, ha facér lenne és engem nem ismert volna meg 3 éve. Eddig nyugodt voltam, mindig mosolyogtam, hogy nehogy bárki is azt tudja mondani, hogy ennek a srácnak milyen hisztis a barátnője, de ez már több a soknál. Mivel mindketten művészeti szakon vagyunk, az ismerőseink is ilyen beállítottságúak, és 1-2 csaj annyira szabadgondolkodású, hogy ilyeneket már simán megenged magának. Szerintetek mi lenne a megoldás? Tűrjek mindig, vagy harcoljak foggal-körömmel azért, ami az enyém? Az utóbbi közelebb állna hozzám, de az elmúlt 2-3 évben a szélsőséges személyiségemet próbálom kontrollálni, így ezek a dolgok már lehet, nem férnének bele:)
2011. márc. 22. 17:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
77%

Érdekes helyzet.


Nos a leglogikusabb megoldás, hogy először is ülj le a barátoddal megbeszélni ezt. Ne kezdj egyedül akciózni mert abból semmi jó nem sül ki.


A barátod ha tudja kezelni az ilyen helyzeteket akkor félned nincs mitől. Csak akkor tedd oda magad ilyen esetben ha az ilyen csajok túl lépik a határt. Oké, hogy dícsérik emg minden de egy láthatatlan határ van. Például ez "hogy milyen jó lenne, ha facér lenne és engem nem ismert volna meg 3 éve". Nah ez azért már kicsit sok. Az ilyen közeli barátnőkkel ha ilyenek lekellfektetni a szabályokat mert bekavarhatnak.

2011. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Figyu, meg akarod tartani, ugye és nem akarsz állandóan izgulni mikor veszik el, erről van szó ha jól értem.


A megoldás: szex. Ennyi.

Itt, ott, amott, éjjel, nappal, szex, szex. Lehet ő akár a Brad Pitt is, úgy fog utánnad menni mint a pincsikutya.

Ezt teheted, ha pedig ez is kevés akkor válassz majd egy 'szolidabb' kinézetü pasit.

2011. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
58%
Szerintem annak az egy két csajnak nyugodtan mond meg hogy téged ez zavar.És igen harcolj foggal körömmel a barátodért ha nem akarod hogy elvegyék tőled a pasidat.
2011. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Amíg tart a kölcsönös vonzalom köztetek addig úgy is megmarad melletted, ha szabadjára engeded illetve úgy is, ha "foggal körömmel véded őt másoktól" Amikor viszont már kihűlni látszik a dolog akármit is fogsz tenni, már nem lesz elég. Szerintem bízzál meg a párodba és ne lesd mindig a körülötte legyeskedő leányzókat. Ami késik nem múlik. Örökké nem lehetsz ott úgyse. És amint olvasom, megbízol benne, tehát nincs mitől tartanod elvileg. Az, hogy a gyakorlatban mi a helyzet meg majd később kiderül. De mondom, csak akkor lehet probléma, ha már a kölcsönös bizalom a múlté.
2011. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne harcolj foggal-körömmel csak szeresd, kedvesen, hűségesen : )))

ha ez nem elég.. akkor milyen eredményt vársz, a foggal-körömméltól? hiszen nem birtokolni akarod, hanem szeretetben együtt élni vele

remélem sikerül, és boldogan éltek majd : )

2011. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem a Tiéd,nem a tulajdonod.Egyébként pedig két választásod van:

-hogy nem foglakozol vele,nem féltékenykedsz,mert ha most nagyon tetszik másoknak,akkor ezután is így lesz,csak legfeljebb másik korosztálynak,de mindig is tetszeni fog a nőknek.

-hogy otthagyod,és keresel mást,aki nem annyira vonzó mások szemében,és nem kell örökkön örökké azon aggódnod,hogy mikor szeretik el Tőled.

2011. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

De aranyos vagy!

Nos, én a magam részéről higgadtan, vagy viccesen reagálnék.

(megkeressük az ikertesóját neked, vagy hasonló)

Nálam a harc kizárva, minden kulturáltan emelt fővel vennék.

Bíznék a pasiban, ennyiből úgy látom, lehet is benne.

EGÉSZSÉGES ÖNBIZALOM!!

2011. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A szexes válaszon mosolyogtam:) Azzal nincs gond, meg a dolog érzelmi részével sem, csak ezek a helyzetek..

Nem akarok féltékeny libának tűnni, de mutassanak már valami tiszteletet a kapcsolatunk iránt, könyörgöm, 3 éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, ne nézzenek már hülyének, akitől csak úgy el lehet szedni a barátját. Meg a barátom nem is egy ilyen nagy nőcsábász vagy olyan, aki leveszi a lányokat a dumájával, lehet, hogy egy plázacicának már nem jönne be, csak ezeknek a művészetis lányoknak, mert elvont, meg helyes. Nekik ennyi elég és rákattannak teljesen.

2011. márc. 22. 17:39
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Figyu, ne mosolyogj a szexes válaszomon, illetve mosolyoghatsz, csak vedd komolyan.

Forgathatod jobbra-balra, ez nagyon nagy mértékben erről szól (férfiszemmel pedig ugy irnám hogy nagyon-nagyon-nagyon nagy mértékben).

Egyszerüen tedd oda magad, hidd el, ha - ebböl a szempontból is - remek partner vagy akkor minden félelem nélkül akár a playboy villába is elengedheted a pasidat.

2011. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Nekem is a szexes válasz jött be legjobban, és arra duplaszázat kattintanék, mert nagyon igaza is van!! :))


Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de szerintem csak a csajokat kellene csak helyrerakni. Ahogy írtad, a Párod érti és tudja, hogy mit akar, és Téged is csak a csajok idegesítenek.. Mondd meg nekik, amit gondolsz, és tedd túl magad rajta. :) Amíg a pasi miatt nincs aggódnivalód - és mivel amúgyis megadsz neki mindent -, nagy gond nem lehet. :)

2011. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!