Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóvá tegyem ezt a nővéremnek?

Szóvá tegyem ezt a nővéremnek?

Figyelt kérdés

Majdnem egyszerre született babánk ,szóval sokat találkozunk,általában ők jönnek hozzánk,mondván,hogy az Ő lakásuk kicsi.Az én babám az idősebb,ezért amiket kinő dolgokat,azt odaadjuk nekik,mert nem élnek valami jól...De mostanában kérdezés nélkül elviszi a kinőtt ruhákat,játékokat.

Nem tudom,hogy szóvá tegyem-e ....


2011. márc. 20. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudja, hogy kinotte mar az adott ruhat a gyermeked? Kutat a szekrenyben? Ha igy van, azt nyugodtan szova teheted, legyen szives es ne turkaljon nalatok, akkor sem ha a testvered.

Ha kikeszited a ruhakat valahova, akkor kicsit ertheto, hiszen tudja hogy neki szanod. Inkabb tedd akkor bele egy szatyorba es rakd felre, igy te adhatod neki.

2011. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Más arcátlansága miatt te érzed magad rosszul. Mennyire gyakori ez. Nem is értem, miért olyan nehéz megvárni míg odaadod? Vagy megkérdezni, hogy ezt nekünk szánod?

Nem tudom mit lenne érdemes tenni, nyilván megsérteni sem akarod, de lehet, hogy nem is lehetne...


Mindenképpen le kell ülni és finoman rávezetni, hogy ez nem túl udvarias viselkedés.

2011. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa eset, honnan tudja, hogy mi a felesleges màr neked? Szerintem nem kell mondanod neki semmit, hanem ùgy intézd a dolgaidat, hogy màr elõ van készitve, amit elvihet magàval.
2011. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Mond meg Neki: Nővérkém ne haragudj, de az engedélyem nélkül semmit ne vigyél ki a lakásból! Tudni akarok róla, mert azaz enyém, én dolgoztam meg érte és pláne azért, hogy utána ne keressem feleslegesen!

Ha evvel megbántod akkor megvan a szegénységi bizonyítványa!

2011. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebbi alkalommal kérdezz rá, hogy véletlenül nem vitte e el ezt vagy azt dolgot stb., mert sehol nem találod. Ha igen, valóban finoman el kell neki magyarázni, hogy majd Te eldöntöd, mi az, amit neki akarsz adni. Lehet, hogy megsértődik, de ne várd meg, hogy egy idő után még a hűtődből is pakoljon magának.
2011. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!