Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová fajul a világ? Miért...

Hová fajul a világ? Miért ilyenek egyes emberek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olvasok mostanában olyan kérdéseket, hogy komolyan mondom, néha majdnem hátast dobok.

Vastagon: Nem adnak nekem a szüleim enni? Mit csináljak? Aztán persze kiderül, hogy adnak, csak nem mindig azt amit szeretne. Magyarán...el van kényeztetve. Aztán olyanokat, hogy 12-13 évesek le akarnak feküdni 19 évesekkel. 14 évesek akik teherbe estek..és még sorolhatnám.


Miért ilyenek a mai fiatalok?? Hol vannak a szülők??


Én 14/L vagyok és nem tudom felfogni!! Ezek az emberek majd a gyerekeiknek is ilyen példát fognak mutatni?? Hát ha a mai fiatalság ilyen, akkor az ő gyerekeiktől se várhatunk többet...


2011. márc. 19. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindenki kap jó nevelést! :)

Szerencsés vagy, hogy te abban részesültél.

2011. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látom törölték az ominózus kérdést, valószínűleg kamu volt. Amúgy én is épp ezen gondolkoztam.

De amikor én voltam 14-15, a 14-15 éves barátnőm és a 14-15 éves osztálytársnőm terhes lett, meg ilyesmik. Csak azt nem tudom, hogy akkor kevesebb ilyen volt, vagy ugyanennyi, csak nem volt mellé fészbuk, meg májvip, meg hasonlók?! Nem tudom.

Azt tudom, hogy anyukám 10 órakor hazavitt a buliból :)

És hogy nagyon öregnek érzem magam, mert már mondok olyanokat, hogy a mai fiatalok, és hogy amikor én voltam 14.... :)

29/L

2011. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell mindent elhinni,amit itt olvasol. Ez egy anonim oldal,itt "büntetlenül" kiélhetik a vágyaikat az emberek,elengedhetik a fantáziájukat. Lehet,hogy az adott kérdést feltevő illetőnek volt egy szabad félórája,és feltette ezt a kérdést szórakozásból. Mióta világ a világ voltak és lesznek olyanok,akik 14 évesen teherbe esnek. Ez van. De azért,mert ezek manapság nyilvásosságra kerülnek,még nme azt jelenti hogy ez lenne a jellemző a 14 évesekre.
2011. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen is voltak ilyenek, igaz nem ennyi. De amíg az úgynevezett műcelebek (P. Hilton, B. Sylvi, Z. Linda) és még sorolhatnám, ők a fiatal csajok példaképei addig mit vársz milyenek legyenek?

Tény, hogy sz@r világot élünk és a szülők emiatt próbálnak mindent megadni csemetéiknek, ezért elkényeztetik őket. Sok esetben ezzel a gyerek vissza is él. Pl: a "nem kap otthon enni" témával.

2011. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az általános azért :) 1-2 olyan biztos van, de az itteni néhány kérdésböl kár messzemenö következtetést levonni.

Képzeld csak el, egy példa, ugyan más típusú de hasonlóan csalóka:

Adott 10 ember. Ebböl 2 keres 1 millió forintot. A többi 8 csak 80 ezret. Mennyire jön ki az átlagkereset? Hát nem 80 ezerre! De nem is 100ra...Pedig reálisan annyit keres a többség...

2011. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje, ezek meg megtalálták a kerítésen a lyukat, amin átfértek!
2011. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!