Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszahódítania...

Hogyan tudnám visszahódítania páromat?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt,van egy 22 hónapos kislányunk. Én 24 éves vagyok, a párom 26. A terhességem alatt valódi házisárkánnyá váltam. :( Csak magammal voltam elfoglalva, azt, hogy ő mit szeretne nem nagyon vettem figyelembe. Miután megszületett a lányunk, akkor sem változott a helyzet, teljesen természetesnek vettem azt, hogy mellettünk van, holott küzdenem kellett volna a szerelmünkért, ki kellett volna neki mutatnom, hogy milyen fontos számomra, de én nem tettem, mert 100%-osan csak a gyerekre figyeltem. Ehhez azt is tudni kell, hogy a lányunk nagyon sokáig mellettem aludt, a párom pedig különágyon, bár velünk egy szobában. Sokat veszekedtünk, éreztem, hogy nője van, de bizonyítani nem tudtam, míg végül kb. 1 hónappal ezelőtt lebukott. Meglátták őket együtt és a ruhája is tele volt a nő hajszálaival. Kiderült, hogy már egy fél éve tart a dolog. Na ekkor nyílt fel a szemem, hogy mekkora hülye voltam és őt nem is tudom hibáztatni emiatt, mert teljes mértékben az én hibám, hogy idáig jutottunk. Ő azt hajtja, hogy nem tudunk együtt élni és ebben igaza is van, így az elmúlt hetekben teljesen változtattam a viselkedésemen, mert ez mindhármunk érdeke. Igazi családot szeretnék a lányomnak és ezért bármire hajlandó vagyok. De ezt a párom nem hiszi el, azt hiszi, hogy csak 2-3 hétig fog tartani ez az állapot, aztán minden a régi lesz. Pedig én nagyon kmolyan gondolom ezt a változást, most, hogy megéreztem, hogy elveszíthetem őt, rájöttem, hogy mennyire nagyon szeretem őt. Nemcsak a gyermekem apjaként, hanem úgy is, mint férfit. Ez a nő egyébként a munkatársa, azt mondta, hogy, ha a párom úgy dönt, hogy visszajön hozzánk azt ő tiszteletben tartja. Állítólag most 3 hete már nincsenek úgy együtt, bár találkoznak a munkában minden nap. A párom visszaköltözött mellém az ágyba, a babát pedig külön ágyra raktuk, ahogy azt már eddig is kellett volna. Többször is együtt voltunk már azóta, szóval a vonzalom az még megvan. Mondtam is neki, hogy mindent meg akarok neki adni, hogy ne kelljen más nőhöz fordulnia. Ám mindezek ellenére továbbra is azt mondja, hogy nem tudunk együtt élni, meg, hogy nem hiszi el, hogy szeretem, mert akkor nem viselkedtem volna így vele az elmúlt hosszú időben. :( Mit tehetnék még, hogy érezze, hogy komolyan gondolom? Teljes szívemből szeretem és ha tehetném visszaforgatnám az időt, de sajnos nem tudom ezeket a dolgokat jóvá tenni. Én soha nem csaltam meg, soha nem mentem máshoz, mert mindig is szerettem őt csak nem mutattam ki. :( Annyira bánom már és mondtam is neki, hogy lehet már hamarabb meg kellett volna tennie ezt a megcsalást, hogy hamarabb felnyíljon a szemem, mert álomvilágban éltem. Nagyon kétségbe vagyok esve, ti mit tennétek a helyemben? Hogyan viszonyulnátok a nőhöz? A nő is és a párom is állítja, hogy most nincs köztük semmi, ha velem rendeződik a párom kapcsolata, akkor majd visszatérnek a kettejük dolgára, állítólag ebben egyeztek meg... Van még remény számomra szerintetek? Kicsit hosszú lett és lehet, hogy zavaros is, de ki kellett írnom magamból, mert úgy érzem nem bírom már tovább :(
2011. márc. 19. 12:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a www.visszaszerzemaszerelmem.hu oldalt, hátha kapsz jó tanácsot.
2011. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
máris megnézem, köszönöm.
2011. márc. 19. 12:28
 3/35 anonim ***** válasza:
58%

linkelve :


[link]

2011. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
54%

Ha már be látod, hogy te hibáztál, ez már jó jel a változáshoz!

Tényleg nem kell a babát elkényeztetni, amúgy hogy-hogy nem 3-an aludtatok az ágyban??

A megoldás, hogy többet foglalkozol a pároddal, és észreveszi, hogy változtattál a dolgokon!

Sok sikert!!

2011. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%

Én ha a helyedben lennék megkérdezném a páromtól, hogy hajlandó volna-e még egyszer anyait-apait beleadva megpróbálni, elmondanám, hogy én részemről mindent megteszek, hogy ne váljak többé hárpiává, ő lezárja a nővel a kapcsolatot örökre.

Ha azt mondja, hogy de így nem hisz, úgy nem hisz, tehát látszik rajta, hogy ő nemigazán hajlandó, inkább mindent tőlem vár el akkor kalap, akkor kipakolnám, mehet is jöhet is, mindenhez kettő kell s ha csak te küzdesz akkor abból nem lesz semmi, max annyi, hogy idegileg kikészíted magad.

Ha azt mondja, hogy hajlandó akkor elmondanám, hogy habár hibás vagyok nagymértékben a megcsalásig nem kellene fajuljon a következőben a probléma, és máskor velem ossza meg először ha valamivel gondja van, azért az én párom.


Én elhiszem, hogy hibásnak érzed magad, de azért a megcsalást ne hagyd teljesen figyelmen kívül, ahhoz is kettő kellett, ha hamarabb leül beszélni veled, s elmondja mivel bántod- űzöd el, akkor valószínű te is hamarabb váltasz viselkedési stílust

2011. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%

Mit tennék a helyedben?

Nem vállalnám át a felelősséget azért, mert a nagyságos úr megcsalt. Jó hülye vagy, ha beveszed ez az elhanyagoltál és nem mutattad ki a szeretetedet dumát.

Legalább lenne benne annyi, hogy ha már megcsalt, akkor vállalja, amit tett és a felelősséget érte, és pedálozna, hogy TE megbocsáss neki.

Nézd, a hűség döntés kérdése - és ő másképp DÖNTÖTT. Dönthetett volna úgy is, hogy megbeszéli veled, miben kéne változnod, és úgy is, hogy nem csal meg, csak elhagy, ha nem jó neki veled. De nem, ő megalázott inkább, de meg még be is vetted, hogy te vagy a hibás.

Igen, hibáztál, de nem csak te hibáztál.

Nem kell elvinned a balhét.

Olyan nők mentegetik azzal a hűtlen kedvest, hogy "nem mutattam ki a szeretetemet", akiknek semmi önbizalmuk nincs, és azt hiszik, nekik kell teperni a pasiért, pedig szó nincs erről.

A közös gyereket nevelted, könyörgöm, nem a barátnőiddel kaszinóztál! Mondjuk a különalvást nem értem, tök veszélyes a gyerekkel egy ágyban aludni, de ha nem tetszett a párodnak, nem értett vele egyet, miért hagyta?


Viszont: az a dolog, amire "visszatérnek", az nincs lezárva... Undorító és gusztustalan ilyet hazudni neked, és ha mégis így lenne, baromi tisztességtelen lenne a nővel szemben is. Múljon el a lila köd, és lásd meg, milyen a férjed valójában. Neked hazudozik, téged csal, a csajt meg hitegeti, és ugyanúgy hazudik neki is.

És ezek után még kell neked ez az ember?

Nekem ugyan nem kéne, de ha te reagaszkodsz hozzá, akkor az egyetlen esélyed az, hogy nem könyörögsz neki, hanem emlékezteted, hogy ő csalt meg téged.

2011. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

*Nézd meg a www.visszaszerzemaszerelmem.hu oldalt, hátha kapsz jó tanácsot.


Ez az illető mindig beírja ezt a baromságot. Jutalékot kap, vagy mi?

Ha nő vagy, akkor azt olvasd el, hogy kell egy NŐT visszaszerezni! Azonnal látni fogod, hogy nevetséges az egész, felesleges pénzkidobás.

Rajtad nem segít egy csini hálóing, az fix.

2011. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Akart ő sokszor beszélgetni velem, elmondani, hogy mi a problémája, de sajnos mindig veszekedésbe torkollott a dolog. Ha elkezdte mondani, hogy ez nem működik így a kapcsolatunkban, az nem működik, akkor én az ő hibáit kezdtem el sorolni, ő pedig az enyémet, sok butaságot vágtunk egymás fejéhez, majd fogta magát és elment itthonról. Soha nem hallgattam meg, a bajban nem álltam mellette. Mondta is, hogy nem csak a szexről szólt ez a dolog a nővel, gondolom a szeretetet, törődést, amit itthon nem kapott meg azt a nő megadta neki. :( Azt belátta ő is, hogy nem így kellett volna csinálni, hogy máshoz megy, ezt már bánja is, hogy felcserélte a sorrendet. Tény, hogy ő is hibás volt, de nagy részben az én hibám volt, hogy idáig jutottunk. Bár tényleg kicsit furán jön ki, hogy megcsalt és most én pedálozok azért, hogy visszajöjjön hozzám, de ettől azért összetettebb a dolog. Mindketten hibásak vagyunk ez tény. Azóta törődök vele, ha mellettem fekszik simogatom, ha hazajön megkérdezem, hogy milyen napja volt, vacsorával várom haza, megkérdezem mit szeretne enni, szóval ahogy eddig is kellett volna lennie. Az volt a gond, hogy el voltam kényeztetve, amíg otthon laktam anyu mindent megcsinált helyettem, majd összeköltöztem a párommal, megszületett a gyerek és nem igazán úgy viselkedtem, mint egy háziasszony. Természetesen a gyerek semmiben nem szenvedett hiányt, neki mindent megadtam, csak a páromat hanyagoltam el, minden téren. :( De azt hiszem itt az ideje felnőni. Nem is értem, hogy lehettem ilyen nemtörődöm.
2011. márc. 19. 12:48
 9/35 anonim ***** válasza:
96%

Hát, ez egy szomorú, de nagyon gyakori történet. Tudod, az a baj, hogy a leendő anyukákat a védőnő, az orvos, a család ellátja rengeteg bölcs tanáccsal, törődéssel, figyelemmel, vitaminnal...De a legritkább esetben jut eszébe bárkinek, hogy figyelmeztesse: "Van egy férjed/párod, aki majd apa LESZ, de pillanatnyilag egy egészséges felnőtt FÉRFI, egészséges és normális érzelmekkel, igényekkel. Nem terhes, nincs hányingere, és benned továbbra is azt a NŐT szeretné látni, tisztelni, és szeretni, akivel az életét egy normális kapcsolatban akarja leélni."

És ez nem pusztán a szexre, nem pusztán a testi kapcsolatra vonatkozik. Én nem hitegetlek; ezt a dolgot nagyon elszúrtad.:-( Az viszont jó, hogy pontosan látod, mit hibáztál el, és megvan benned az eltökéltség, hogy rendbe hozd. Nem lesz könnyű, mert a párod joggal tart attól, hogy ez csak átmeneti lelkesedés. Nem tudom milyenek a körülményeitek, de ha meg tudjátok oldani (nagyszülők, barátnők segítségével) próbáljatok meg időnként "gyerekmentes" hétvégéket csinálni, amiben ti ketten vagytok a főszereplők, és csak egymással törődtök. Akármilyen nehéz is, próbáld meg jókedvvel hazavárni, és ne azt éreztetni vele, hogy rettegsz, mert találkozhat a másikkal. Próbálj valamit visszahozni azoknak az időknek a hangulatából, amikor csak ketten voltatok egymásnak. Remélem sikerül együtt maradnotok, és ez a krízis nagy tanulság lesz számodra a jövőben. Ha a lányod egyszer olyan korba kerül, ne felejtsd el megtanítani őt arra, hogy a család az anya, apa, és gyerek, ahol mindenkinek természetes igénye, és joga, van ahhoz, hogy nagyon szeressék.:-))

2011. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
Szia én hasonló helyzetben vagyok.. Sajnos.. Most lesz kb 2 hónapja, hogy "küzdök" a kapcsolatunk megjavításáért és kb 2 hete érzem azt, hogy talán sikerült is..:) Egyszerűen azt tettem, amit te.. Mindent megtettem érte, hagytam, hogy tudja ő a férfi a házban, ő irányít és biztosítottam felőle, hogy nem leszek mégegyszer házisárkány.. Tényleg a legapróbb kívánságaira is figyeltem.. pl: tudtam, hogy szereti ha feszülős farmert hordok, nos én eléggé idegenkedek ezektől, lévén, hogy már nem a 17 éves kori csoda alakommal rendelkezem, mint, amikor megismert, de felvettem..Igyekeztem a kedvenc ételeivel várni.. ELküldtem a haverjaival bulizni és mikor hazajött nem szóltam semmit arra, hogy éppen mennyire részeg stb, csak hozzábújtam, hogy: "remélem jól érezted magad" és megpusziltam.. MInden apróságra figyeltem és most úgy érzem újra az enyém..
2011. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!