Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsen már valaki jó tanácso...

Segítsen már valaki jó tanácsot adni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjem nemrég előzetes letartóztatásban van, nem tudni meddig. Egyedül maradtam a sok hitellel és egy tartós beteg gyerekkel. A gyes és a családi az össz bevételem. A gyereket állandóan orvosi ellenőrzésére kell hordani a hiteleket (lakáshitel,személyi kölcsönök,előfizetéses telefonok, stb) nem tudom fizetni. Mit tehetnék? Nincs kihez mennem, dolgozni nem tudok mert kicsi is a gyerek ês állandó felügyeletet igényel a betegsége ami februártól áll fenn nála. Volt vki ilyen helyzetbe az hogy vészelte át?
2011. márc. 19. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Önkormányzatnál próbálj segítséget kérni.
2011. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hűha..

Nem mintha változtatna valamin, de megírod, mi a gond a férjeddel?

2011. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

huhha.. itt gondok lesznek! az önkormányzatnál elküldenek a p..ba..

a nagy lábon élés hátulütője, ha elfogy a fedezet...

erre nem gondoltatok amikor felvettétek a hitelt meg mindent..

én nem beszólni akarok, csak kilátástalannak tűnik a helyzeted számomra! dolgoznod kell!!!

sok a fizetség?

2011. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A férjem eddig egy almát nem vett le a fáról, most egy elég súlyos dolog a vád ellene. Sajnos decemberbe megszűnt a munkaviszonya és talán ettől kattant be. Sok a kiadás. Csak a lakáshitel, hitelkártya,biztosítás 60 ezer havonta. Plussz a többi kb. az is 60. Ezért írtam ide mêrt én sem látom a kiutat.
2011. márc. 19. 09:56
 5/15 anonim ***** válasza:
valami kisebb lakást, házat kellene szereznetek, mondjuk vidéken ahol kis kertet néhány jószágot tudnál tartani... akkor már a kajátok nagyrésze meglenne... a gyerkőcnek is jó lenne a kert.. bárcsak tudnék valami okosat mondani..
2011. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"megszűnt a munkaviszonya és talán ettől kattant be"


Sajnos a jog nem ismer "jogos bűncselekményt", ha bankot rabolt vagy ilyesmi, akkor elmarasztalják érte.


Amit Te tehetsz: mielőbb megpróbálod kevesebbíteni a kiadásokat, kisebb lakás, munkavállalás, telefonelőfizetések lemondása vagy kisebb díjcsomagra váltani.

2011. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
albérlőt fogadni gondoltál rá? Ha másfél szobátok van, akkor is egy felet kiadhatsz havi 25ezerért.
2011. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A lakás nem nagy, a rezsi kb. 30 ezer. A két mobil december elején lett véve két éves nyilatkozattal, a legkisebb díjcsomaggal de a két telefon is törlesztős. Van a t home, paletta csomaggal...stb. Hová tegyem a gyereket ha epilepsziás és senki nem vállalja a felügyeletét? Mêrt most állítják neki be a gyógyszert. Februárt végig kórházban töltöttük.
2011. márc. 19. 10:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én húgom is epilepsziás és ő járt oviba és bölcsibe is! Anyu meg tudott dolgozni!
2011. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hanem h még nincs meg az a gyógyszer ami gátolja a rohamot. Napi szinten rosszul van. 1 hónapja volt kimutatható. Persze amint beáll a gyógyszere, megyek dolgozni. Szeptembere meg megy liba. Még mindennek az elején vagyunk.
2011. márc. 19. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!