Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen módon adjam a tudtára,...

Milyen módon adjam a tudtára, hogy szeretném újra kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Már 5 éve is van, hogy együtt jártunk.Nekem közben volt egy férjem, lett egy kisgyermekem. Régóta nem találkoztunk, de közös ismerőstől hallottam, már bánja, hogy anno nem maradt velem. Nincs senkije és nekem sincs, de sajnos nem egy városban lakunk.Ő egy kicsit félénk,lehet nem merné megtenni az első lépést, nekem kellene valahogyan. De viszont igy, hogy van gyermekem, rámenősnek sem akarok tünni. 32/N
2011. márc. 18. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
www.visszaszerzemaszerelmem.hu
2011. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell nyíltan a tudtára adnod.. Írj neki valamelyik közösségi oldalon, hogy mi újság vele, rég nem láttad, majd néhány levélváltás után rákérdezhetsz, van-e kedve találkozni, és személyesen már tehetsz olyan finom gesztusokat, hogy nem közömbös neked.
2011. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem tűnik úgy, hogy csak azért akarsz vele összejönni, mert nincsen senkid?
2011. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd őt fel, kérdezd meg hogy van?...és hívd meg magadhoz egy vasárnapi ebédre. Ott majd mindent meg tudtok majd beszélni, feltéve, ha elfogadja a meghívást. Ha igen, reménykedhetsz, ha nem, mondjál le róla.
2011. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy azonnal nyíltan tudtára kéne adnod? Lépj először kapcsolatba vele, mint régi jóbaráttal, aztán majd a helyzet adja, vagy nem adja magát.
2011. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A közösségi oldal már nekem is eszembe jutott, az talán nem annyira direkt. Egyébként nem, nem azért szeretnék vele összejönni mert nincs más. Köszi a válaszokat!
2011. márc. 18. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem felnőtt ember vagy, ha akarsz valamit, azt vállald nyíltan. És neki is vállalni kell, hogy akarja vagy nem. Nem vagyunk már gyerekek.

34N

2011. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*www.visszaszerzemaszerelmem.hu

Ez meg egy marhaság.

Aki nő, az olvasson bele, hogy egy nőt hogy kell visszaszerezni. Ebből pontosan látni fogja, hogy mekkora marhaság.

2011. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Szeretném újra kezdeni veled!" - szerintem ebből érteni fog. Én tutira értenék.
2011. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!