Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak velük? Várom a...

Mit csináljak velük? Várom a válaszokat.

Figyelt kérdés

Hajnalban(reggel 5-kor kelek),és ma d.u. le akartam egy kicsit pihenni,és közben ment a gép. És a tesóm(13) hazajött,és elkezdett üvöltözni,hogy vagy kikapcsolom,vagy üljek oda. Anyám is hazajött,és őis ezt mondta,pedig csak egy kicsit akartam ledőlni,olyan nagy hanggal beszélnek,hogy szerintem az utcán tisztán lehet érteni. Soha nem tudnak csenben lenni,nem tudok pihenni,nincs külön szobám,szóval még kizárni se tudom őket hogy nyugodtan tudjak pihenni. Gépezni se nagyon gépezhetek,pedig tanulok,nem lógok meg semmi,tesóm hazajön,ő csak pakol és kiabál,nem csinál semmit,mégis ő van elkényeztetve. Engem olyan szinten elhanyagolnak,hogy azt nem lehet elmondani,azt látni kell. Nem mehetek sehova,nem jöhet hozzám eggyik barátom se,nem aludhatnak itt,meg semmi. Tesóm gondol eggyet,átjönnek a barátnői,ilyenek. És nem kamuzok,ez tényleg így van. Már cikinek tartom a családom,apám is hazajön,olyan nagy hanggal van,mintha egy pályát kéne körbeüvölteni. Minden nap morog,minden nap megy a vita,ha nem lenne tesóm,tök nagy béke lenne. Ha rendbe akarom tenni a házat,mert sok cuccunk van ami nem kell,mondjuk nincsen kupi,csak minek vannak itt,ha rendet rakok én vagyok elővéve,minden fal fehér,egy színes szoba nincs,utálok itthon lenni. Semmi hangulata nincs ennek a háznak,ők meg lesz*rják.

15L


2011. márc. 18. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
"ha nem lenne tesóm,tök nagy béke lenne" - hát nem tudom, én meg mindenhol azt olvasom, hogy nem jó egykének lenni, mert nem tud "szocializálódni" az egyke, meg önző lesz, unatkozik, stb. Szerintem inkább örülj a tesódnak! :)
2011. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos ez ellen nem tudsz sok mindent tenni. Ha kifested a szobákat,ami ugye nem jó ötlet az ő beleegyezésük nélkül meg nem is tudnád egyedül akkor te lennél a hibás.Meg ha bármit is teszel.Szóval beszélned kellene velük,ha az sem megy akkor cselekedni.Viselkedj te is úgy velük ahogy ők veled.Ha neked van igazad akkor csak érzik.
2011. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most is anyám meg a tesóm arról beszélnek hogy mindjárt kinyomja a gépet. Mit csináljak ilyen sz*r időben? Esik az eső,filmet nézni nem fogok mert nem megy semmi jó,de ha tesóm ülne itt az nem lenne baj. Van mikor hétköznap is hajnali 2-3 fele megy el a géptől,soha nem szólnak neki.
2011. márc. 18. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Megprobaltal mar beszelni a szuleiddel errol?
2011. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Peersze,nem egyszer. :(

De már nem fogom kikészíteni magam. A szüleimnek is lenne ideje+pénze kicsit helyrepofozni a házat,de semmit nem csinálnak. :S

2011. márc. 18. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk is sok időbe telt mire megcsináltuk.

Mindenképpen nyáron ajánlom vagy kora ősszel a festést.Úgy több idő van a családnak is.1 év volt nekünk is mire rávettük magunkat: ) Először csak bele kell jönni utána meg más alig lehet leállni,hogy új bútor meg minden.

2011. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez most nem boldogít, de 20 év múlva boldogan emlékszel majd vissza erre az időszakra.


Ha a tesod meg igy áll hozzád, akkor mutasd ki neki a fogad fehérjét, te se engedd neki a gépezést, te is nyavajogj a szülöknek hogy éjjel 2 van de még mindig ott ül, stb. Hamar rá fög jönni, hogy amilyen az adjon isten, épp olyan a fogadj isten. Te vagy az éretebb, te irányitsd őt és ne ő téged.

2011. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 vagy fogd magad meny át pár baráthoz és aludni járj haza.
2011. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!