Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel a fiúval?...

Mit tegyek ezzel a fiúval? Nagyon szerelmes vagyok belé, de én nem kapok annyit, amennyit érdemelnék, mi lesz velem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a párom 26. Neki nincs érettségije, gyakorlatilag mióta megismerkedtünk (6 hónap) nincs igazán munkahelye, jórészt én tartom el. Ez nem is lenne baj, de 70 ezer ft-ból nehézkes. Nem, nem akarja hogy eltartsam, kínban is érzi magát emiatt, plussz nálunk lakik. Szóval látom rajta, hogy nem esik jól neki ez a helyzet. De szeretem.

Az a baj, hogy olyan dolgokra költi a pénzt, amik szerintem fölöslegesek. Például fű, napi szinten, speed időnként. Én nem vagyok drog ellenes, jómagam sem mondok nemet egy jointra, ha van miből. De ha nincs rá pénz, akkor nem is gondolok rá. Ő viszont már nagyon nehezen van meg nélküle. Szerintem a drog luxus, és nekünk most nem tellik luxusra.

Én már leszokóban vagyok a cigiről, mivel nincs rá pénz. Ő ez irányban nem tesz erőfeszítéseket, és kezdem úgy érezni, hogy a fű meg a számítógépes játékok fontosabbak neki, mint én. Ugyanakkor mindezt elmondtam neki is, így ahogy itt leírtam, kicsit még durvábban is, és csak könnybe lábadt szemmel kérdezte, hogy tényleg így érzed? Ezt éreztetem veled, hogy nem te vagy a legfontosabb? Tehát biztos tényleg ő is szeret, de már nem nagyon mutatja ki. Az elején, míg nem éltünk együtt sokkal több figyelmet kaptam, apró ajándékokat, amiket most is úgy őrzök, mintha kincsek lennének. Mondanom sem kell, hogy most már ilyen apró ajándékok sincsenek. Ha van is valahonnan pénze, ami nem tőlem van, akkor azt a függőségeire költi.

Úgy érzem bármennyire szeretem is, most már inkább a káromra van ez a kapcsolat, mint hasznomra. De mit tehetnék? Ha most szakítunk nincs is hová mennie, szünetet nem tarthatunk, mert nincs hová mennie.

Fogalmam sincs mitévő legyek.

Ha szakítanék vele, azaz nem törődnék azzal, hogy mi lesz vele, akkor úgy érzem meghalnék. Mióta megvan az életemben, még ha az utóbbi hónapokban nem is kaptam tőle sok mindent, biztonságban érzem magam, és sokkal szebbnek. Ha nem lenne, nem vagyok biztos benne, hogy találnék más értelmet az életemben. Vannak barátaim, el tudnám terelni a figyelmem, de nem tudom hogy élném túl a hétköznapokat.

Mit tegyek?


2011. márc. 17. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

csak egy határozott döntést kellene hoznod.


"Az a baj, hogy olyan dolgokra költi a pénzt, amik szerintem fölöslegesek. Például fű, napi szinten, speed időnként. Én nem vagyok drog ellenes, jómagam sem mondok nemet egy jointra, ha van miből. De ha nincs rá pénz, akkor nem is gondolok rá. Ő viszont már nagyon nehezen van meg nélküle. Szerintem a drog luxus, és nekünk most nem tellik luxusra."


"Mióta megvan az életemben, még ha az utóbbi hónapokban nem is kaptam tőle sok mindent, biztonságban érzem magam, és sokkal szebbnek. Ha nem lenne, nem vagyok biztos benne, hogy találnék más értelmet az életemben. Vannak barátaim, el tudnám terelni a figyelmem, de nem tudom hogy élném túl a hétköznapokat."


Értelmet találnál az életednek, a leírtak alapján csak statisztálsz a még mélyebb lecsúszásához. Ha nem lépsz te is vele mész.

2011. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Hàt kedves kérdezô, kôsd fel a gatyòt, mert elmondom anya lettél!!! Van egy 26 éves nagyfiad, akinek a kônnyes szemétôl megenyhûl a szived és semmi màs vàgyad nincs mint hogy azokat felszàrìtsd!!! Ez nem egy pàrkapcsolat. Persze szeretne dolgozni, akkor miért nem megy? én se vagyo drog ellenes, mert tudom hol a hatàr, de nem nem két olyan embert pateroltam ki az életembôl akik ennyi idôs korukra semmi màst nem làtnak napi teendôként, mint hogy a fû a fû a fû... Szomorù, de ha szereted ezt a fiùt, akkor nem azzal teszel neki jòt, hogy eltartod, pénzeled, szàllàsolod, hanem azzal, ha kész tények elé àllìtod, ott legalàbb az is kiderûl ki hogy van a rangsorban!! Hajrà!! Nem a férjed, nincsenek gyerekeitek (hàlistennek) nem kôt hozzà az elferdûlt érzelmeken kìvûl semmi... Ha ô is hajlandò vàltozni, akkor van esély, hogy egyenrangù kapcsolatban, boldogan éljetek, ha nem vàltozik, akkor vagy ô rànt téged magàval, vagy inkàbb csinàlja ezt egyedûl...

Nem akartalak megbàntani, bocs ha kicsit nyers, de én csak ìgy tudok :)

2011. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 szilvo79 ***** válasza:
100%
hogy mit teszel,azt neked kell eldöntened.de ennek a kapcsolatnak nagyon kihasználás "szaga" van.a drog témáról,nem mondok semmit,de ha ebben veletartasz,nem vagy különb te sem.ez nem attól kell függjön,van-e pénzetek v nincs.nincs hova mennie?akkor miért nem hajlandó dolgozni?tudod mit?nekem ríhatna egy pali,ha nem is tesz érte!megjátszani mindenki képes magát!
2011. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet mit mondani, edd meg, amit főztél. Vagy végy egy nagy levegőt és vess neki véget. Azt hittem ennyire buta nő nincs aki képes egy drogos senkivel együttlenni, de úgy látszik mégis van.
2011. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy olyan dolgokra költi a pénzt, amik szerintem fölöslegesek. Például fű, napi szinten, speed időnként. Én nem vagyok drog ellenes, jómagam sem mondok nemet egy jointra, ha van miből. De ha nincs rá pénz, akkor nem is gondolok rá. Ő viszont már nagyon nehezen van meg nélküle. Szerintem a drog luxus, és nekünk most nem tellik luxusra."


Na ehhez csak gratulálni tudok! Szép! Fogalmam sincs,mit vársz az élettől ilyen hozzáállással... nem vagy drogellenes? Hát,tényleg gratulálok a szép életfelfogásodhoz.

Egyébként meg én személy szerint nem tudnék olyan férfit szeretni,aki másokon élősködik.Ha annyira nagyon aggasztaná a helyzet,tenne érte,elvállalna minden munkát. De neki nagyon is kényelmes,hogy tőled nyúlja le a pénzt a drogokra,de tudod mit? Ha nem vagy képes a sarkadra állni és elküldeni a francba,meg is érdemled. Bocs,ha ez így nyers,de kiakasztó,hogy drogozol. Nem is nagyon értem,hogy mi a problémád,elvégre nem vagy nála több, max annyiban,hogy melózol. Nem értem,hogy azok alapján,amit leírtál,mit tudsz szeretni ebben az emberben. Ő nem férfi.Egy férfi nem mások nyakán él,hanem elvállal minden munkát,ami jön,akkor meg aztán főleg,ha a qrva drog olyan nagyon fontos része az életeteknek.

Nem ítélkezésből mondom,csak feldühítenek az olyan történetek,mint a tiéd. Megalázod magad,kidolgozod a lelked,a drogokhoz meg inkább nem írnám le a véleményem,mert nem az én dolgom egy idegent megnevelni.

2011. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Túlélnéd ! Hidd el ilyesmibe még ember nem halt bele. Nem lenne könnyű, de sokkal jobban járnál, sőt ez nemis önzőség !!! Csinálnád a kis dolgaidat, gondolnál a jövődre, hogy milyennek képzeled, és azon dolgoznál, és kinyitnád a szemed meglátni a sok halat a vízben, és egyszer csak kifogod a megfelelőt, vagy ő téged.

Sokan sokmindenért vetnek vége a kapcsolatuknak, pedig szeretik egymást, de sokszor megéri az észre hallgatni.

Korai ez még ahhoz, hogy hagyd ennyire beépülni, és lelkizsarolni téged. Őt már a drog irányítja, azt te nem tudod legyőzni. Még nem vagytok házasok, nem kell kötelesnek érezned magad, semmi téren iránta. Lelkiismeretfurdalásod van, azon is túltennéd magad, kis idő kell hozzá igen. Az már nem lelkiismeret, hogy hagyod magad lehúzni, kihasználni. Hallgass az eszedre, és minél előbb, annál könyebb lesz neked ! Nincs semmi gond azzal, hogy nem te leszel aki kitudja hozni a bajból ! Te megtettél sokat, ne hagyd, hogy jobban rádszálljon, használjon, egyre nehezebb lesz !

2011. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Drogos, gépes pasi, menekülj!!!!!!!!!!!!! Több szót erre pazarolni fölösleges. Arról nem is beszélve, hogy mindketten drogosok vagytok, de te egy fokkal normálisabbnak tűnsz. Tudod te, hogy milyen a drogosok társadalmi megítélése?
2011. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A második és az utolsó válasz különösen hasznos volt! Köszönöm szépen!

Eléggé sokat tudok a drogokról ahhoz, hogy az olyanokat, akik ilyeneket írnak le, h nem vagyok több mert heti szinten rágyújtok én is, hát mélyen lenézem. Persze igazatok van, inkább szedjek Xanaxot, meg Rivotrilt vagy hangulat javítókat, az legalább óccsóé van, és felírja bárki, mert legális... Holott sokkal veszélyesebbek, mint a drogok. Ügyesen kimosta az agyatok a média, én csak ehhez tudok gratulálni.

2011. márc. 17. 18:32
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Van, akit te nézel le mélyen? Maradj vele, pont neked való!

Az elején még tanácsot akartam adni, még jó, hogy írtál kommentet. Már nem akarok.

2011. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval.

És van,akinek szüksége van a gyógyszerre te szerencsétlen,nem viccből szedi,ezt talán nem kéne felhozni senkinek... látom odáig már nem jutsz el,hogy gondolkodj is...tudod mit? megérdemled,ha ennyi eszed van. a te agyadat meg nem lehet kimosni,mert a reakciód alapján azt látom,hogy nincs...

2011. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!