Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondok az örökségemröl...

Lemondok az örökségemröl Édesamyám javára. Jól teszem?

Figyelt kérdés
Pénzröl van szó.
2011. márc. 16. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te tudod,hogy jót cselekedtél vagy sem..Mi honnan tudjuk?
2011. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Édesanyám!
2011. márc. 16. 14:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha jó célt szolgálsz vele, tedd meg. Én is sok dolgot megtennék az anyukámért.
2011. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. márc. 16. 14:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Ebből a pár sorból képtelenség megállapítani. Azzal érvelsz, h az édesanyád, ennek ellenére mégsem vagy meggyőződve róla, h helyesen cselekedsz, küönben nem tetted volna fel a kérdést. Hm? Ennyi alapján mi hogy döntsük el, h mi a helyes, hisz te sem tudod? Tudni kellene használni ezt az oldalt arra, amire való. Kérdesed túl rövid,kifejtás nincs :)
2011. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Én nem tenném meg az biztos. De te tudod.
2011. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel pénzről van szó, teljesen mindegy. Ha akarod, odaadhatod neki azután is, hogy megörökölted.
2011. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Én az adósságon kívül semmiféle örökségről nem mondanék le. A családi helyzetet utána is lehet rendezni.

Részletek ismerete nélkül csak ezt tudom mondani.

2011. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szilvo79 ***** válasza:
szia!attól még,hogy édesanyád!én nem tudom.gondold át,biztos hogy ismered őt elég jól?számíthatsz majd rá,ha esetleg bajba kerülsz?
2011. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, kitől örökölted. Mert ha apukádtól, akkor igaz, hogy jog szerint te örökölted, ezt nem vitatja senki, viszont anyukád és apukád ketten dolgoztak meg azért a pénzért, tehát SZERINTEM (ismétlem, hogy szerintem, és nem jog szerint) anyukádat illeti. Tehát igen, jól cselekszel.
2011. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!