Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen testvérpárról és a szüleikről?

Figyelt kérdés
Fiú 22 éves, lány 17. A szüleik mindent megadtak nekik, a lány kapott egy lakást, a fiú autót. A fiúról tudja az egész egyetem, hogy mekkora egy züllött alak (piák, bulik drog), a lány meg hát finoman szólva leszbikus hajlamokkal van megáldva.. és egy elkényeztetett hisztikirálynő. Az egész család teszi a szépet, már szinte betegesek. Gyerekeket mindig úgy öltöztetik, mintha mindkettő valami cégvezető lenne, a szülők meg azt hiszik, hogy a 2 gyerek maga az atyaúristen. Ti mit gondoltok róluk?
2011. márc. 15. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
azt gondolom h te nagyon irigy vagy
2011. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja, és a srác adja a húga alá a lovat, olyan durva társaságba vitte már be, hogy elképesztő. Otthon meg anyuci kicsi fia.
2011. márc. 15. 19:16
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
elsővel értek egyet. én valamiért nem foglalkozom az ilyen emberekkel, nem érdekelnek. ő dolguk mit csinálnak, én élem a saját kis életem.
2011. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha megtehetik, az ő dolguk.
2011. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Tulajdonképpen mi közöd van hozzá? Mindenki úgy él, ahogy neki tetszik, amig nem kerül a törvénnyel összeütközésbe.


Ne iriggykedj, hanem inkább a saját dolgaiddal törödj - egész biztosan van olyasmi, amiért téged is kritizálhatnának, illetve eitélhetnének mások.

2011. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes,de valahogy engem sem foglalkoztat a dolog.
2011. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem se foglalkozz velük. A legtöbb szülő erején felül próbál megadni a gyerekeinek mindent. És a legtöbb szülő elfogult a gyerekeivel szemben. Én nem látok bennük semmi különlegeset.

Az, hogy a gyerekek elzüllenek, vagy sem, nem a pénzen múlik. Lehet, néhány év múlva mind2 gyerek normális életet fog élni, dolgoznak, stb. Ebből nem indulhatsz ki, hogy valaki milyen 18-23 éves korában. Egyébként rengeteg egyetemistának csak a buliról szól az élete. Attól még rengetegen diplomáznak közülük, és utána megnyugszanak. Inkább most tombolja ki magát, mint pár év múlva, amikor esetleg már felesége és gyerekei is lesznek.

2011. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Sok ilyet látok. És ha nekem is jól fog menni, akkor én is fogok venni a gyerekeimnek autót, lakást.
2011. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

nem tudom miért kellett azt hozzátenni,hogy lakást kaptak és autót.Én is szeretnék majd a gyerekemnek lakást venni ha lesz rá keret, szerintem ez abszolut nem függ össze a többi dologgal amit leirtál.. tudod te mekkora segitség egy lakás a mai világban?

A többi nem is érdekel,úgysem fognak megváltozni attól hogy itt ócsárolják őket.

get a life..

2011. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Egy: kurv@ra nem foglalkozom mások dolgaival.

Kettő: mivel őket nem ismerem, csak a te enyhén elfogult, irigy kutya írásodból, ezért nincs véleményem róluk.

Három: jó nekik.

Négy: hogy jön ide, hogy a srác züllött, de főleg hogy a csaj leszbi? Szerinted akkor már nem emberek? Ne szeressék őket a szülők? ha nekem lenne két gyerkőcöm, és lenne mit adnom nekik (lakás, autó), adnék én is. És nyilván te sem mondanál nemet, ha a te szüleid elárasztanának ajándékokkal, pedig lehet, neked is vannak olyan tulajdonságaid, amiket így ki lehetne ide gyűjteni egy bekezdésben...


Szerintem foglalkozz a saját dolgoddal. Ők olyanok, te meg ilyen vagy. Neked jobb ha ítélkezel? Vagy ha tudod, mi mit gondolunk?

2011. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!