Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kislány hogy fog rám tekinte...

A kislány hogy fog rám tekinteni? Tudni fogja, hogy mi történik körülötte?

Figyelt kérdés

Közel 2 évig vigyáztam egy kislányra,akivel a szülei nem foglalkoztak valami sokat,bár rengeteget is dolgoztak,mert nagyon jól éltek.Én akkor 18 voltam,a kislány meg kb.2 éves,leginkább délutánonként,esténként vigyáztam rá.Láttam,hogy a szülők között nincs minden rendben,elég sokat veszekedtek,még akkor is,ha én ott voltam (bár a kislánnyal ilyenkor próbáltam fent maradni a szobájában).

Az a helyzet,hogy az apukájával viszonyom van másfél éve...Tudom,nem ez a legbecsületesebb dolog,de már mindegy.El akar válni a feleségétől,de én nem tudom,hogy akkor a kislány hogyan tekintene rám.Biztosan megviselné,mert nagyon szereti a szüleit.


2011. márc. 13. 21:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:46


Ott a pont.

2011. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A kislány most barátjának tart, ha viszont fény derül a viszonyotokra, a feleség minden létező eszközzel ellened fogja hergelni, mert téged fog okolni a szétesett házasságáért. Hiszen gondolom bízott benned, rád bízta a gyerekét, te meg a férjével távozol..

Való igaz, hogy a férfi is pontosan ugyanolyan hibás, de ez nem menti fel egyik felet sem.

A gyereket gondolom a nőnél helyeznék el, tehát napi 24 órában hallgathatja majd a szidalmakat rólad és az apjáról, mert ahogy leírtad a személyiségét, eléggé balhés nőnek tűnik.

Kíváncsi vagyok, a pasi hogy fog megbirkózni azzal, ha a gyerek látványosan utál majd téged, és el akar marni a közeléből. Vajon kit választ majd? Ha téged, akkor egyenlőre örülhetsz, de a jövőre nem sok jót jósol, ha a gyerekénél fontosabb az új nő.

Ha gond nélkül akarsz kikerülni ebből az egészből, akkor hagyod hogy elváljanak, és majd csak hosszú hónapok múlva hozzátok nyilvánosságra a kapcsolatotokat. Ha a nő még akkor sem emészti meg a dolgot, persze még ekkor is kikezdheti a kapcsolatotokat..

2011. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%
basszus...20 évesen nincs benned annyi tartás hogy nem egy kisgyermekes emberrel kezdesz ki? Szégyen.Miért nem jó neked a korosztályod? Jobb más emberek házas életét tönkretenni? Mit tudsz te adni annak a férfinek? 0 egzisztenciád van nincs saját jövedelmed, még előtted az élet. A kislány tuti hogy gyűlölni fog én is gyűlölnélek. Beszivárogsz egy családba és szép lassan szétválasztod őket. Mégis mi járt a fejedben? Hagyd ott őket szép csendben emelt fővel mert nem fogja érted otthagyni a feleségét,egy két menetre jó leszel neki amíg rád nem un.
2011. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%

nagyon fel tud húzni, amikor azok, akik szétcsesznek egy családot, vagy azok barátai azzal védekeznek, hogy megtette volna mással. HONNAN TUDOD????

Lehet, h teljesen másképp alakult volna minden!

Ez ócska védekezés!

2011. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%
Itt majdnem mindenki csak azt tudja hangoztatni, hogy tönkretettél egy családot... és a férj??? Ő teljesen ártatlan vagy mi? Két emberen múlik minden.
2011. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtam:

" a férjről is megvan a véleményem "....

2011. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16%
kis r.banc jól lehúzod a válaszokat akik nem melléd állnak
2011. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

18:47

Mondd, neked feltűnt már, hogy BÁRKI értékelheti a válaszokat? Én pl. most lepontozom a válaszod, mit szólsz?

2011. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18:47

Csak hogy tudd,én eddig senkit nem pontoztam le.De egyébként mégis mi jogon r*bancozol le te bárkit,úgy,hogy nem is ismered?Biztos nagyon kulturált vagy.

2011. márc. 14. 19:08
 20/22 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:58


Én meg fel a tiedet :) Egyébként meg. Ha a két szülő közt rossz volt a viszony, amikor a kérdező odakerült, akkor ott már nem nagyon volt mit szétcseszni.

2011. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!